چطوری با قانون جذب به آرزوهام برسم؟


قانون جذب ، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها است . شما اگر قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید.

طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

قانون جذب چیست

قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است. بر اساس فیزیک کوانتوم، همه چیز در دنیا از انرژی ساخته شده است. هر چیزی که در این دنیا میبینید از انرژی تشکیل شده است.

همین گوشی موبایلتان از انرزی ساخته شده است! تمام اجزا بدنتان از انرژی ساخته شده است! هر چیزی که دارید از انرژی ساخته شده است.

طبق فیزیک کوانتوم انرژی های همنام یک دیگر را جذب میکنند!

هم فرکانس و هم ارتعاش شدن با خواسته ها

همینطور که من تونستم زندگیم تغییر بدم مطمئنم با درک کامل قانون جذب شما هم میتونید هر چیزی را که در زندگی میخواهید را جذب کنید.

بر اساس قانون جذب ، احساساتی که دارید یک راهنما و مسیریاب بسیار قدرتمند در جهت اهداف و خواسته هایتان است، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید یا نه؟

برای آنکه متوجه شوید به خواسته و هدف که دارید نزدیک یا دور می شوید بهترین راه توجه کردن به احساساتتان است.

در کل افکار ما زندگی ما را میسازد , و از طریق احساساتمان می‌توانیم بفهمیم که افکار ما درست است یا اشتباه.

بر اساس قانون جذب کائنات برای آنکه متوجه شوید به چه چیزی دارید فکر می کنید باید به احساسات خود نگاه کنید .

اگر در مورد چیزی که فکر می کنید، احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن خواسته و هدف می رسید اما اگر احساستان بد بود نشانه این است که دارید از آن خواسته و هدف دور می شوید و فاصله میگیرید.

یکی از راز و رمز کائنات در جهت رسیدن به خواسته به اهدافتان این است که افکارتان و کنترل ذهنتان را در اختیار بگیرید، با در اختیار گرفتن افکارتان می توانید در مسیر آرزوهایتان حرکت کنید.

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در جهان است، خداوند طوری کائنات را برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد.

البته برای آن که در مسیر آرزوها و خواسته هایتان قرار بگیرید باید راز قانون جذب کائنات را بدانید، دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند به نیروی کائنات و قانون جذب اطمینانی ندارد و فکر می کنند قانون جذب کائناتی وجود ندارد، اما نمی دانند که قانون جذب همیشه و همه جا برای آنها در حال عمل کردن است .

افکار انسان به دو دسته تقسیم میشود :

افکار منفی
افکار مثبت
افکار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افکار منفی در جهت ناخواسته و چیزهایی که نمی‌خواهید میباشد . برای اینکه متوجه شوید افکارتان خوب است یا بد باید به احساس خود توجه کنید .

اگر به هر چیز فکر کردید و دیدید که احساس بدی دارید این نشانه این است که انرژی و ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان است و دارید از آن هدف تان دور می شوید .

اما اگر دیدید به چیزی که دارید فکر می‌کنید یک حس خوب و عالی در دل تان ایجاد شد نشانه این است که دارید راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیکتر می شوید .

اگر وضع مالی مناسبی ندارید و فقط به بی پولی و وضع الانتان فکرمی کنید , ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می باشد .

قانون جذب کائنات

کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت میکنند آن ناخواسته یا خواسته را وارد زندگیتان می کنند .

اگر دارید به بی پولی، نبود شغل، رابطه خراب، نبود دختر و پسر سالم و… فکر می کنید کائنات بیشتر این ناخواسته ها را وارد زندگیتان می‌کنند، اما اگر وضع مالی مناسبی ندارید و افکارتان را درست کنید که احساستان خوب شود یعنی داری راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیک تر میشوید و کائنات ساده ترین راه را در جهت اینکه به خواسته و هدفی که دارید برسید درجلوی پایتان قرار می دهند. تنها وظیفه شما این است که افکارتان را درست کنید .

زمانی افکارتان درست است که احساس خوبی داشته باشید و برای درست کردن افکار مثبت در جهت خواسته و رفع آن باید تمرین کنید. بهترین راه تمرین کردن در جهت خواسته و هدفی که دارید این است که تمارین را درست انجام دهید و اصول تمرین کردن را بدانید .

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری انرژی و ارتعاش است , که این انرژی به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود و کائنات پاسخ آن را به شما میدهند . در قسمت اعضای ویژه سایت یک سری تمرین قدرتمند قانون جذب و قرار دادیم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید .

اگر شما در زمینه موفقیت های شخصی مطالعاتی داشته باشید قطعا میدانید که برای دریافت هر هدفی باید در وهله ی اول به هدفتان ایمان و باور داشته باشد.

یعنی ایمان کامل داشته باشید که به هدفتان می رسید و هر گونه شک، ترس، تردید و نگرانی در مورد رسیدن به خواسته هایتان را از خودتان دور کنید بصورتی که بتوانید هر آن که اراده می کنید داشتن خواسته تان و بودن در لحظه ای که خواسته هایتان را دریافت کرده اید را احساس کنید بصورتی که انگار همین الان به خواسته تان رسیده اید و دیگر نیازی به آن ندارید.

در این لحظات هر فکری که به ذهنتان خطور کند که باعث کاهش انرژی تان شود و شما را نسبت به خواسته تان دلسرد کند، یک باور غلط و مانع ذهنی است که باید از ذهن شما حذف شود تا مسیر برای دریافت خواسته هایتان باز شود.

یکی از قویترین موانع و سوالاتی که برای درصد بسیار بالایی پیش می آید این سوال است: چطور ؟

دقیقا همان سوال که اصلا به ما ربط ندارد. چطور، به ما مربوط نیست. پاسخ این سوال مربوط به هوشمندی و قدرت بی نظیر خالق این جهان هوشمند است.

آیه ی زیر را در نظر داشته باشید، در پاسخ سوال چطور، خداوند فرموده : از آنجا که فکرش رو هم نمیکنی

«وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا» (طلاق: ۶۵/ ۱۲)

اگر ما درگیر سوال چطور شویم، کلا از مسیر خارج میشویم چون میخواهیم سر از کار خدا و روشهای خارق العاده و هوشمند او در بیاوریم و این چیزی است که جهان بر نمیتابد.

این یعنی دخالت در کاری که به ما مربوط نیست. بجای این کار باید خواسته های شفاف خودمان را به نیروی بیکران خداوند بسپاریم و برای هم فرکانسی با خواسته مان به او توکل کامل و مطلق داشته باشیم.

باید مطمئن صد درصد باشید که جهان در زمان و مکان درست، شما را به مسیر صحیح و عالی هدایت خواهد کرد. باید دو شرط اصلی پروسه ی درخواست تا دریافت هر دعا، حاجت، آرزو و درخواست را رعایت کنیم که عبارت است از اجابت خداوند و ایمان صددرصدی به او و راه هایش.

وَإِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ ۖ أُجِیبُ دَعْوَهَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ۖ فَلْیَسْتَجِیبُوا لِی وَلْیُؤْمِنُوا بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ( ۱۸۶بقره).

اگر بندگانم درباره ی من از تو پرسیدند، بگو من نزدیکم. دعای دعا کنندگان را لحظه ی دعا کردن(Ask) اجابت می کنم. پس باید مرا اجابت کنند و به من ایمان داشته باشند (دو شرط تحقق خواسته ها- Believe) تا به سعادت را یابند. (دریافت خواسته – Receive )

منظور از دو شرط همان دریافت هدایت ها و نشانه هایی است که در پکیج ویژه قدرت ذهن، بصورت مفصل در مورد آن صحبت کرده ایم.

زمانی که شما کاملا در ذهن تان روشن می کنید که چه خواسته ای دارید و سیگنالهای درست آن را به جهان ارسال می کنید، جهان هوشمند شروع به بررسی ابزارها، افراد، موقعیت ها و شرایط هماهنگ با موقعیت و زندگی شما می کند و بهترین، مناسب ترین، هماهنگ ترین، سریعترین و ساده ترین روش ممکن را برای ارائه خواسته تان به شما را تعیین می کند.

حال شما باید به ابتدای این مسیر هدایت شوید. این هدایت از طریق نشانه های که در زندگی تان با آن برخورد می کنید صورت می گیرد.

شما اگر هوشیار باشید متوجه می شوید که اتفاقات و رخدادهای زندگی تان دارند به شما می گویند که یک کار خاص را باید انجام دهید و به انجام یک فعل خاص هدایت می شوید.

اگر به این هدایت جهان توجه کنید و آن چیزی که به انجام آن تشویق می شوید را انجام دهید، مسلما قدم به قدم به سمت خواسته تان هدایت می شوید و بسادگی و با خوشحالی و رضایت تمام، به خواسته تان می رسید اما اگر به این نشانه ها بی اعتنا باشید، خوب مسلما از راه درست باز می مانید و به بیراهه میروید و قطعا نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت و همچنان از اینکه چرا به خواسته ام نمیرسم شکایت دارید و جهان و خانواده و خدا و دولت و خویشاوندان و غیره را مقصر می دانید.

اولین آیه ای که پس از خروج آدم و حوا از بهشت به آنها ارائه میشود را دقت کنید:

فَإِمَّا یَأْتِیَنَّکُمْ مِنِّی هُدًى فَمَنْ تَبِعَ هُدَایَ فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ (۳۸ بقره)

و زمانی که هدایتی از من برایتان رسید اگر از آن پیروی کنید هیچ ترس و اندوهی بر شما نخواهد بود.

این نشانه ی دریافت هدایت بصورت دائمی از طرف خداوند است و نشان می دهد ما برای دریافت هر خواسته و آرزوی که داریم پیوسته در حال هدایت به بهترین مسیر هستیم اما بیشتر مواقع ما به این نشانه ها اعتنا نمی کنیم و به آنها اهمیتی نمیدهیم چون ذهن منطقی ما این نشانه ها را غیر منطقی جلوه می دهند.

در آیه بعدی آمده است:

وَالَّذِینَ کَفَرُوا وَکَذَّبُوا بِآیَاتِنَا أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ (۳۹ بقره)

و کسانی که به آیات ما کفر ورزیند و آن را تکذیب کردند (اهمیت ندادند- بی اعتنا بودند) آنها اصحاب آتشند (گرفتاری و مصیبت در دو سرا) و همیشه در آن می مانند.

که نشان می دهد بی اعتنایی به نشانه ها یعنی حرکت در مسیر خاکی و پر از سنگلاخ و مشکلات و نرسیدن به خواسته ها.

یعنی بدهکار شدن، ازدواج ناموفق، انتخاب رشته ی غلط، ورود در شغلی که هیچ علاقه ای به آن ندارید، سرمایه گذاری اشتباه و غیره

و این تنها گوشه ی کوچکی از هدایتی است که در قرآن از آن صحبت شده و ما فقط در حد کفایت صحبتمان در این مقاله به آن اشاره داشته ایم و فقط بخشهای کوتاهی از برداشت خودمان از آیه ها را ذکر کرده ایم.

در پایان، هر گاه ذهن منطقی از شما پرسید آخه چطور؟ در پاسخ آن بگوئید: خداوند فرموده از آن راهی که فکرشم نمیکنی و به این شکل ذهن شما آرام میشود و هر گاه که تلاش کردی بفهمی از چه راهی باید به خواسته ات برسی، با خودت تکرار کن که \”من هر لحظه در حال هدایت شدن هستم.

من به سمت خواسته ام راهنمایی می شوم و این اعتقاد و باور قلبی را داشته باش که در هر لحظه در حال هدایت شدن هستی و بعد نشانه ها از راه میرسند و مسیر برای رسیدن ساده و راحت به خواسته ها برای شما نمایان میشود و حال میتوانی با اقدام صحیح در مسیر هموار پیش رویت در جهت رسیدن به آرزویت حرکت کنی.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغی

۴.۴/۵ - (۲۴ امتیاز)

چطوری با قانون جذب به آرزوهام برسم؟|سایت رسمی محمد جانبلاغی  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  چطوری با قانون جذب به آرزوهام برسم؟|سایت رسمی محمد جانبلاغی


۱۵ کاری که افراد با اعتماد به نفس انجام نمی دهند

قانون جذب در قرآن

عزت نفس چیست و روش های افزایش عزت نفس

مهم ترین تکنیک های قانون جذب


 1. نظر سارینا پناهی فر درباره این موضوع :

  سلام خوبین خسته نباشید روز بخیر شما در این مطلب بیان کردید که هر اتفاق ناخوشایندی که برایمان می افتد نتیجه منفی بافی و فرستادن انرژی منفی به کائنات است و اطرافیان و خویشاوندان را مقصر می دانیم در حالی که دلیلش خودمان هستیم اما در مورد من این طور نیست من از همان دوران کودکی تا جایی که می تونستم مثبت فکر می کردم و با توجه به موقعیت و شرایطی که دارم تلاش کردم اگر فکر منفی به ذهنم خطور می کرد فوری اون رو پس می زدم و با خودمی گفتم نه من حتما به هدفم می رسم و تا جایی که می تونستم انرژی و فکر منفی رو از خودم دور می کردم اما با وجود این مثبت اندیشی و تلاشی که داشتم خونوادم سد راهم شدن و نذاشتن به خواسته آرزو و هدفم برسم من از دوران کودکی عاشق هنر بودم و می خواستم هنرمند بزرگی بشم اون قدر بزرگ و پولدار که تا جایی که بتونم به افراد فقیر کمک کنم چون خودم بچه پایین شهرم و خیلی خوب حال و روزشون رو درک میکنم این هدف من بود ولی اونا به خاطر افکار منفی و پوسیده و متعصبانه شون قلبم رو شکستن درست زمانی که من داشتم به هدفم نزدیک می شدم و میخواستم کنکور رشته مورد علاقه ام رو بدم هرکدومشون از هر راهی که تونستن مانعم شدن در حالی که من حتی یه ذره هم فکر نمی کردم که اطرافیانم با دخالت بیجا سرنوشتم رو ۳۶۰ درجه تغییر بدن و باعث بشن من ازشون متنفر بشم به نظر شما این من بودم که باعث شکستم شدم یا دیگران آخه کدوم آدمی واسه خودش سرنوشت تلخ و عاقبتی تلخ میخواد همه دوست دارن موفق بشن لطفا راهنمایی ام کنین متشکرم


  1. سارینا خانم گرامی سلام
   ما در پکیج جامع آموزش قانون جذب و سمینار ارتعاش ثروت به صورت کامل این مطالب را آموزش داده ایم.جهان به کلام شما کاری ندارد.به باورهای ناخودآگاه شما کار دارد. شما هر لحظه در حال ارسال فرکانس های به جهان هستی هستید و جهان به صورت کاملا دقیق نتیجه فرکانس ها را وارد زندگی اتان می کند.
   باورتون نسب به هنرمندان چی هست؟ چه جور آدم های هستند؟ چه نکات منفی در هنرمندان وجود دارد؟
   این سوالات ترمزها ذهنی شما را مشخص می کند. شما خودتون با باورهایتان سرنوشت تان را رقم می زنید.همین که اطرافیان مانع تان شدند اگر باورهایتان درست بود همین اطرافیان حامیتان می شدند. همه چیز به خودتون بستگی دارد.شاید قانون را کامل یاد نگرفته اید. و اگر آلان شرایط خوب نیست اشکالی ندارد.همین که بدونید خودتون ایجاد کردید عالیه.چون می تونید تغییرش بدید.ولی اگر نقش قربانی را بازی کنید و فکر کنید دیگران نقش دارند در همین شرایط می مانید. و جهان آدم های را سر راهتان قرار می دهد که به شما ثابت کند درست فکر می کنید.

   این مطالب می توانید خیلی به شما کمک بکند:

   بهترین سرمایه گذاری

   سیستم ارتعاش

   یادگیری جامع آموزش قانون جذب

 2. نظر سارینا پناهی فر درباره این موضوع :

  سلام خسته نباشید همین که در اولین فرصت پاسخ سوالم رو دادین متشکرم حتما حتما از مطالب مفیدتون استفاده میکنم خوشحالم از این که با شما آشنا شدم هنوز تعریف مشخص و دیدگاه خاصی نسبت به هنرمندان و جامعه هنری ندارم و فقط به خاطر این که علاقه شدید و در کنار اون استعداد خدادادی داشتم و تمرین میکردم میخواستم هنرپیشه بشم اما بعد که تعریف مشخص و دیدگاهی خاص پیدا کنم حتما جواب سوالتون رو با آمادگی کامل تر میدهم من از صمیم قلبم به خدای بزرگ توکل میکنم و با ارسال انرژی هرچه مثبت تر به کائنات و تلاش هرچه بیشتر نسبت به شرایط زندگیم حتما هنرمند بزرگی خواهم شد بازم سپاس

 3. نظر سارینا پناهی فر درباره این موضوع :

  سلام خسته نباشید منم مثل خانم بیتا بیگی به بازیگری از همون دوران کودکی خیلی علاقه داشتم و هنوزم دارم تو مشهد زندگی می کنم و منم نه پول هنگفتی دارم که به عوامل هنری بدم نه قیافه آن چنان زیبایی که به خاطر ظاهرم قبولم کنن اگه از این خانم بالاتر نباشم پایین ترم نیستم چون میدونم ظاهر رو میشه با هنر آرایش و گریم زیباتر کرد بازیگری بیشتر از هر چیزی به عشق و علاقه و استعداد احتیاج داره و اگه تو تهران به دنیا اومده باشی باز شانس بیشتری داری منم با توجه به شرایط زندگیم تمرین داشتم نه بیشتر نه کمتر از موقعیت زندگیم البته بیشتر تو خونه و جمع دوستان و فامیل و اطرافیان و موقعی که میخواستم تو دانشگاه رشته بازیگری بخونم و به طور حرفه ای تر تمرین کنم به خاطر افکار متعصبانه و اشتباه خانواده ام و دخالت اطرافیان از عشق و علاقه دوران کودکیم که می خواستم به واقعیت تبدیلش کنم و نذاشتن دور موندم و وقتی خواستم یه بار دیگه هم شانسمو امتحان کنم عروسم کردن که دیگه اصلا نتونم به شغلی که واقعا دوستش دارم برسم چون شوهرم نمی تونه شایدم نمیخواد به من در رسیدن به آرزوم خواسته و هدفم کمک کنه این در حالی هست که یه روزی بغضش گرفت و گفت من نمی تونم خوشبختت کنم ولی من برعکس خونوادم و اطرافیانم که قلبمو شکستن و به عزت نفس و اعتماد به نفسم صدمه زدن نه قلبشو شکستم نه خوردش کردم با حرفام و رفتارم بهش دلگرمی دادم و نخواستم که قلبشو بشکنم ولی تا حالا چندبار خواستم بهش بگم تو هم یکی از موانع سر راهم هستی تو هم جز لیست سیاه من هستی ولی دلم نیومد مثل خودم اذیت بشه و دل شکسته بشه واسه همین تا حالا این کار رو نکردم ولی مگه یه آدم تا چه حد صبر و تحمل داره بلاخره یه روزی کاسه صبرم لبریز میشه و ممکنه نقطه ضعفشو تو روش بزنم یه چند ماهی هم میشه که از طرف دوتا از دوستان شنیدم که تو منطقه ما دقیقا نزدیک محل زندگیم آقایان رضا عطاران و حمید لولایی دارن فیلم می سازن و می خوان استعدادیابی کنن و من تا حالا چندبار خواستم با شوهرم صحبت کنم و شانسمو امتحان کنم اما کدوم شانس هم می دونم که اون قبول نمی کنه هم من به خاطر مشکلات و درگیری ها اعتماد به نفسمو از دست دادم و هم اینکه ۸ سال تمرین نداشتم و می ترسم که نتونم تو تست قبول بشم شما اگه به جای من باشید دقیقا چیکار می کنید لطفا کمکم کنین(اینم جزئیات بیشتری از شرایط زندگیم شاید واسه خیلیا این سوال پیش بیاد که چرا مشکلات زندگیم رو با جزئیات بیشتری شرح دادم و این یه سایت رسمی و عمومی هست و خیلیا این مطلب رو میخونن و می بینن ولی مهم نیست بزار بخونن و ببینن شاید اونام مشکلاتی مشابه من داشتن و به دردشون بخوره من خیلی دوست دارم به بقیه هم چه مستقیم و چه غیر مستقیم کمکی هر چند کوچک کرده باشم)متشکرم

 4. نظر زهرا علیرضایی درباره این موضوع :

  سلام من زهرا علیرضایی هستم زندگی خیلی سختی دارم میخوام از طریق کائنات و قانون جذب پیش برم ولی همه انرژی منفی میدن باید چیکار کرد؟

 5. نظر لعیا درباره این موضوع :

  سلام به شما بزرگوار. خیلی ممنون سایتتون عالی بود. من یه آرزویی دارم که خیلی فکر میکنم که میتونم بهش برسم. اما آرزویی که دارم باعث میشه از بهشت دور شم

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت