جهش کوانتومی برت گلدمن چیست؟

جهش کوانتومی چیست و چگونه می تواند زندگی شما را تغییر دهد ؟

آیا جهش کوانتومی کار می کند ؟

برت گلدمن ( Burt Goldman ) ، راهب آمریکایی ، کشف کرد که چگونه قدرت این تکنیک مدیتیشن را برای نفوذ به ذهن ناخودآگاه به کارگیرد . او این شیوه را برای تبدیل شدن به یک نقاش بهتر گسترش داد و درنهایت برنده جایزه نقاشی گردید .

دانشمندان بزرگ و فیزیک دانان کوانتوم فرضیه ای دارند که بیان می کند در ماوراء این جهانی که ما زندگی می کنیم ، بینهایت جهان دیگر وجود دارد .

در هرجهان ورژن دیگری از شما در شرایط متفاوت که انتخاب های متفاوتی داشته اند وجود دارد .

شما می توانید در هر کدام از این جهان ها هر چیزی باشید – یک ورزشکار قهرمان جهان ، یک پرنسس ، یک مدیر اجرایی شرکت ، یک تاجر موفق ، یک سرباز یا یک مادر خانه دار – که به تعداد جهان ها بینهایت نوع هستید .

جهش کوانتومی بر این ایده استوار است که جهان های متعددی وجود دارد . در حدود پنج دهه قبل ، برت گلدمن با خود فکر کرد ؛ « اگر مدل های مختلفی از من وجود دارد و در آنجا کارهایی را انجام می دهند که من می خواهم انجام دهم . زندگی دارند که من می خواهم داشته باشم . چه می شد اگر می توانستم راهی پیدا کنم که با ورژن های دیگر از خودم ارتباط برقرار کنم و از آنها چیز یاد می گرفتم ؟ چه می شد اگر از دانش آنها استفاده می کردم و تجربه آنها را به زندگی خودم منتقل می کردم و زندگیم را پیشرفت می دادم ؟ »

این شروع جهش کوانتومی بود . برت یک تکنیک مدیتیشن و تجسم ابداع کرده است که به او اجازه می دهد با بهره گیری از قدرت های ذهن با خودهای دیگر ملاقات کند .

با آنها صحبت کند و از آنها یاد بگیرد ، مهارت های و تجربه های آنها را کسب کند . آنها به او کمک کرده اند تا یک مولف موفق ، یک نقاش حرفه ای و چیزهای دیگر باشد .

یک مرد ۸۳ ساله با انرژی و سلامتی یک انسان با نیمه عمر خود ، زندگی خود را وقف پیگیری روشن فکری و قدرت درون خود کرده است .

ده ها سال را صرف مسافرت به نقاط مختلف دنیا و مطالعه زیر نظر تعدادی از اساتید برجسته روحی از جمله جوزی سیلوا و پراماهانسا یوگاناندا کرد و خود را تحت دیسیپلین مدیتیشن ، انرژی درمانی ، تجسم ، قانون جاذبه ، فنگ شوی و یوگا کرده است .

برت در کل زندگی خود به ده ها هزار نفر از شاگردان خود برای بیدار کردن قدرت ذهن درجهت پیشرفت زندگی آنها در حوزه های متفاوت از جمله ؛ سلامتی ، ثروت ، روشن فکری ، شادی و هدف زندگی کمک کرده است .

شاید جهش کوانتوم مفیدترین ابزار او باشد . برت ادعا می کند از طریق جلسات فوق تخصصی شناخته شده به عنوان مدیتیشن کوانتومی و تجسم منحصر به فرد قادر است به هرکسی ( حتی با تجربه مدیتیشن صفر) چگونگی جهش به کائنات دیگر و ملاقات و صحبت با خودهای دیگرش را آموزش دهد .

برت ادعا می کند که خودش در این سال های طلایی از جهش کوانتومی برای انجام تعدادی از هدفهای قدیمی اش از جلمه عکاسی حرفه ای ، یادگیری نقاشی ، و حتی شروع تجارت اینترنتی استفاده کرده است .

این یک تکنیک عجیب ساده است که ترکیبی از تجسم و مدیتیشن است و به شما اجازه می دهد پدیده جهش کوانتومی را تجربه کنید و در ذهن خود به کائنات دیگر بروید.

برت با راهنمایی شاگردانش برای ورود به حالت شناخته شده ذهن به نام « حالت آلفا » شروع می کند سپس شاگرد ، خودش را در حال گام برداشتن به ورودی یک بعد دیگر از انتخابش تجسم می کند که بعد از آن می تواند خودهای دیگرش را ملاقات و با آنها گفتگو کند .

طبیعت این خود دیگر کاملاً به هدفهای شاگرد وابسته است . اگر او بخواهد یک دیسیپلین جدید مثل نواختن گیتار را کسب کند ، باید ملاقات با خود دیگری را که قبلاً گیتاریست بوده انتخاب کند . اگر بخواهد یک شریک زندگی را بیابد باید دنبال خود دیگری باشد که قبلاً شخص موردنظر را یافته باشد .

فواید جهش کوانتومی بی پایان است . شاگردان برت از آن برای یادگیری مهارت های جدید ، پیشرفت سلامتی ، بسط ثروت ، پیشرفت شغلی ، کسب شوق زندگی و حتی پیشرفت ارتباطات ، همگی به وسیله دریافت ایده از معرفت و تجربه جمع شده در خودهای دیگر استفاده کرده اند .

شما می توانید براساس نیازتان در ملاقات با خودهای دیگر آز آنها بیاموزید ، مثلا رقص تانگو یادبگیرید ، زبان فرانسه بیاموزید ، یک طرح تجاری موفق بنویسید ، وزن کم کنید ، پول بیشتر داشته باشید ، معشوق خود را پیدا کنید و … . امکان ها نامحدود هستند .

این تکنیک ممکن است سخت قابل باور باشد . برت ادعا می کند که تکنیک واقعاً براساس « تکنیک اتاق ملاقات » ناپلئون هیل معروف بنا نهاده شده است .

ناپلئون هیل از این تکنیک برای تغییر زندگی خود و هزاران نفر استفاده کرده است به این صورت که از شاگردان می خواسته خود را در حال گفتگو با مدل های ساده دارای امید و بصیرت تجسم کنند و از آنها الهام بگیرند .

برت گلدمن به شما مستقیماً از خودتان یاد می دهد ، خودی که می داند شما به منظور موفق بودن نیاز به چه کاری دارید زیرا این شما قبلاً انجا بوده ، آن را انجام داده است .

آیا جهش کوانتومی کار می کند ؟

هروقت من از جهش کوانتومی استفاده کرده ام ، ایده های جدیدی درباره چگونگی دست یافتن به اهدافمان یاد گرفته ام که قبلاً هرگز فکر نمی کردم . وقتی من با یک خود دیگر صحبت می کردم ، جفت من در توانایی من برای موفقیت از ایمان و اطمینان پر بود ، من نمی توانستم کمک کنم اما از درک عقیده و ایده او احساس هیجان و نشاط می کردم .

درطول شب با جهش کوانتومی زندگیم را تغییر نمی دادم ، اما به راه های باز شده و نتیجه های تسریع شده توجه می کردم .

جهش کوانتومی تکنیک مدیتیشن و تجسم است . آن یک قرص جادویی نیست که به ناگاه باعث شود شما در دنیای دیگری که هرچیزی متفاوت است بیدار شوید . شما ازعقیده و نصیحت خود دیگرتان استفاده می کنید . شما باید کارهایی را انجام دهید ، اما اگر آن را انجام دهید ، می توانید از جهش به حقیقتی دیگر استفاده ببرید .

لازم به یادآوری است که این حقیقت غیرقابل انکار است که خود برت و هزاران شاگرد او اثبات زنده این مطلب هستند که جهش کوانتومی به راستی کار می کند .

دوستدارتان محمد جانبلاغی

4.6/5 - (54 امتیاز)