خرید کتاب علم ثروتمند شدن والاس واتلز pdf

کتاب علم ثروتمند شدن

فرمت و تعداد صفحات کتاب: 70 صفحه فرمت Pdf

نوع دسترسی: دانلود بلافاصله پس از خرید

قیمت کتاب دانلودی : 120 هزار تومان

علم ثروتمند شدن

کتاب دانش ثروتمندی والتز برای افرادی است که زمان، ابزار یا توانایی مطالعه عمیق ماوراء طبیعی را ندارند، اما می خواهند بدون درگیر شدن در این دانش پیچیده از نتایج عملی استفاده کنند.

حق انسان برای زندگی؛ یعنی حق استفاده آزادانه و بدون محدودیت از هر چیزی که برای کمال روحی، روحی و جسمی او لازم است; به عبارت دیگر، حق ثروتمند بودن.

هیچ اشکالی ندارد که بخواهیم پولدار شویم. میل به ثروت میل واقعی، ارزشمند و قابل ستایش برای زندگی غنی تر، کامل تر و مرفه تر است. کسی که نمی خواهد به وفور زندگی کند یا نمی خواهد پول کافی برای خرید آنچه می خواهد داشته باشد، دیوانه است.

این کتاب کلید موفقیتی است که همیشه منتظرش بوده اید و زندگی شما را تغییر خواهد داد. در حین خواندن این کتاب، به خاطر داشته باشید که قدمت متن آن به حدود صد سال می رسد و برخی از عبارات آن قدیمی هستند.

کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز است؛ موضوع این کتاب علم ثروتمند شدن که حدود ۱۰۰ سال قبل این کتاب پایه ای ثروت را به تحریر در آورده است. او در این کتاب در مورد جوهره اندیشمندی صحبت می کند که تمام جهان هستی از آن شکل می گیرند.

در فیزیک کوآنتوم عصر جدید در سال ۲۰۱۳ در مورد اندیشه بزرگ تمامی دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که جهان هستی دارای یک شعور برتر و بی نقص است که تمام مسائل را قبل از تفکر می فهمد و در شکل گیری هر چیزی نقش دارد اما برای هیچ انسانی تصمیم نمی گیرد.

والاس ویتلز ساختار ثروت آفرینی را با قدرت قلم شیوای خود چنان آسان توصیف کرد که راندابرون، تهیه کننده راز، نوشته والاس را در مقدمه آغازین تمجید کرد. او بیان می کند که پس از خواندن این کتاب بود که زندگی اش رنگ و بوی دیگری به خود گرفت و زندگی اش تغییر کرد.

راز علم ثروتمند شدن

علمی به نام ثروت اندوزی (علم ثروتمندی) وجود دارد که همانند علوم ریاضی و جبر، علمی دقیق است و طبق قوانین خاصی فرآیند دست‌یابی به ثروت را هدایت می‌کند.

انسان به محض قرارگرفتن در به کار بستن این قوانین، می‌تواند با دقتِ ریاضی‌وار ثروتمند شود. تملک اشیاء و پول در نتیجه‌ی انجام کارها به شیوه‌ای خاص رخ می‌دهد.

آن‌هایی‌که کارها را دانسته یا ندانسته به این شیوه‌ی خاص انجام می‌دهند به یقین ثروتمند خواهند شد.

در حالی‌که آن‌هایی‌که از این شیوه‌ی خاص بهره نمی‌گیرند، بدون توجه به میزان سخت‌کوشی و توانایی‌هایشان فقیر باقی می‌مانند. طبق یک قانون طبیعی، علل یکسان نتایج یکسان به بار می‌آورد.

بر اساس این قانون، هر مرد یا زنی که انجام دادن کارها را به روشی خاص یاد بگیرد و تمرین کند، قطعاً می تواند ثروتمند شود. صحت گزاره فوق را می توان با حقایق زیر اثبات کرد.

انباشت ثروت ربطی به محیط زیست ندارد زیرا در غیر این صورت همه ساکنان یک محله یا شهر باید ثروتمند شوند. در حالی که ساکنان شهرهای دیگر فقیر می ماندند یا ساکنان شهر مجبور بودند در ثروت غرق شوند، در حالی که ساکنان شهر همسایه در فقر زندگی می کردند.

وجود دو نفر با تجارتی یکسان در یک محله در حالی‌که یکی فقیر و دیگری ثروتمند است، نشان می‌دهد که ثروت‌اندوزی اساساً به محیط پیرامونی وابسته نیست.

البته برخی فضاها در مقایسه با محیط‌های دیگر ممکن است مطلوب‌تر باشند. اما هنگامی‌که دو نفر در یک تجارت و در یک محله فعالیت می‌کنند، یکی ثروتمند می‌شود در حالی‌که دیگری ورشکست شده است.

نتیجه‌ی ثروت‌اندوزی، نتیجه‌ی انجام کارها به شیوه‌ای خاص است.

منظور از شیوه‌ای خاص این است که به  تمام مواردی که در این مقاله گفته شده عمل شود. یعنی با تغییر کلی عقاید و باورها در مورد ثروت و اقدام به موقع می‌توان ثروتمند شد.

آنگاه ثروت و فراوانی از جایی که فکر نمی کنید وارد زندگی شما می شود. علاوه بر این، توانایی انجام کارها به روشی خاص فقط به استعداد خاصی نیاز ندارد. بسیاری از افراد با استعداد فقیر هستند. در حالی که افراد با استعداد کمتر ثروتمندتر می شوند.

با نگاهی به زندگی افراد ثروتمند درمی یابید که آنها از هر نظر افراد معتدل و معتدلی بودند و استعداد و توانایی بیشتری نسبت به سایر افراد نداشتند.

واضح است که دلیل ثروت آنها به این دلیل نیست که آنها استعدادها و توانایی های متفاوتی با افراد دیگر داشتند، بلکه به این دلیل است که کارها را به روش خاصی انجام می دادند. با پس انداز و خسیس ثروتمند نمی شوید. بسیاری از افراد خسیس فقیر هستند، در حالی که افراد زیاده‌رو اغلب ثروتمند می‌شوند.

انجام کارهای خارق العاده و انجام کارهایی که دیگران نمی توانند انجام دهند، شما را ثروتمند نمی کند. زیرا دو نفر در یک تجارت اغلب یک کار را انجام می دهند. با این حال یکی پولدار می شود و دیگری ورشکست می شود و فقیر می شود.

با توجه به همه موارد فوق به این نتیجه می رسیم که انباشت ثروت نتیجه انجام کارها به روشی خاص است. اگر مردی بتواند با انجام کارها به روش خاصی ثروتمند شود، و اگر همان دلایل منجر به نتایج یکسان شود، هر مرد و زنی که بتواند کارها را به روش خاصی انجام دهد، می تواند ثروتمند شود.

این تعریف نشان می دهد که علم دقیقی وجود دارد. مشکل اینجاست که این روش خاص می تواند آنقدر سخت باشد که فقط تعداد کمی از افراد می توانند از آن استفاده کنند. این درست نیست، زیرا همانطور که دیدیم، تا آنجا که به توانایی های طبیعی انسان مربوط می شود، هم افراد با استعداد ثروتمند می شوند و هم تنبل و هم نابغه های بسیار باهوش ثروتمند می شوند.

البته برای ثروتمند شدن به سطوحی از توانایی فکری و دانش نیاز است. اما وقتی صحبت از توانایی های طبیعی مرد می شود، هر مرد یا زنی که بتواند این کتاب را بخواند و بفهمد، قطعاً ثروتمند خواهد شد.

می دانیم که انباشت ثروت ربطی به محیط زیست ندارد. با این حال، مکان در برخی موارد مهم است. هیچ کس نمی تواند به اعماق بیابان برود و انتظار راه اندازی یک تجارت موفق را داشته باشد. برقراری ارتباط با مردم و مکان‌هایی که مردم در آن زندگی می‌کنند امکان‌پذیرتر است و بسیار بهتر است که یک بافت جمعیتی داشته باشیم که بتوان در آن انتظار موفقیت بیشتری در معامله داشت.

اگر در شهر شما ثروت باشد یا در استان شما ثروت باشد، شما هم می توانید ثروتمند شوید. باز هم می گویم که انباشت ثروت به انتخاب شغل یا حرفه خاصی نیست. افراد در هر شغل یا حرفه ای می توانند ثروتمند شوند. در حالی که ممکن است همسایگانشان با همان حرفه و شغل بد رها شوند.

واقعیت این است که شما در کسب و کار مورد علاقه خود و در شغلی که با ویژگی های ذاتی شما همخوانی بیشتری دارد بهتر عمل می کنید. اگر استعداد خاصی دارید که به درستی شکوفا شده است، در کسب و کاری که به آن استعداد نیاز دارد موفق تر خواهید بود.

علاوه بر این، در مشاغلی که در منطقه شما راحت تر هستند، نتایج بهتری دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال، یک بستنی فروشی در آب و هوای گرم بهتر از آب و هوای سردتر عمل می کند. اما با وجود این محدودیت های کلی، انباشت ثروت مختص انجام یک تجارت خاص نیست. بلکه کاملاً به یادگیری و انجام کارها به روش خاصی بستگی دارد.

اگر اکنون در تجارت هستید و شخصی در منطقه شما از این تجارت ثروتمند شده است و شما نتوانسته اید ثروتمند شوید به این دلیل است که کارها را به روشی که این شخص انجام می دهد انجام نداده اید.

فقر تو مهم نیست اگر به روش خاصی شروع به انجام کارها کنید، روند ثروتمند شدن آغاز می شود و شما یک سرمایه دار خواهید شد. سرمایه‌گذاری بخشی از فرآیند انباشت ثروت است که به خودی خود بخشی از نتیجه‌ای است که قطعاً با انجام کارها به روش خاصی به دست می‌آید.

ممکن است فقیرترین فردِ ساکن در یک قاره باشید و شدیداً مقروض باشید. شاید هیچ دوست، نفوذ و یا منبعی در اختیار نداشته باشید. اما به محض آغاز به انجام کارها به شیوه‌ای خاص به طور قطع فرآیند ثروت‌اندوزی آغاز خواهد شد. چرا که علل یکسان نتایج یکسانی به بار می‌آورند.

در صورت نداشتن سرمایه می‌توانید سرمایه‌دار شوید. اگر تجارت کنونی شما نامناسب است، می‌توانید تجارت مناسبی را آغاز کنید. اگر در موقعیت مکانی نامناسبی هستید، به مکان مناسبی نقل مکان کنید و یا این‌که انجام کارها را به شیوه‌ای خاص در همان تجارت فعلی و موقعیت جغرافیایی کنونی خود آغاز کنید و به موفقیت برسید.

کتاب علم ثروتمند شدن

فرمت و تعداد صفحات کتاب: 70 صفحه فرمت Pdf

نوع دسترسی: دانلود بلافاصله پس از خرید

قیمت کتاب دانلودی : 120 هزار تومان

علم ثروتمند شدن
5/5 - (17 امتیاز)