آموزش کسب و کار اینترنتی


انواع ایده کسب و کار اینترنتی اصولا شامل فروش دو دسته از محصولات می‌شوند. نوع اول محصولات فیزیکی مانند کتاب، لباس، غذا و لوازم آرایشی و بهداشتی و سایر محصولات این چنینی هستند. نوع دیگر محصولات که می‌توان به صورت اینترنتی آنها را به فروش رساند محصولات دیجیتالی مانند کتاب‌های دیجیتال، فیلم‌های آموزشی، وبلاگ‌ها و مواردی از این قبیل هستند.

در واقع به لطف محبوبیت استفاده از اینترنت در سطح جهان این روزها دیگر کسب درآمد از اینترنت برای کسانی که می‌خواهند درآمدی اضافی داشته باشند کاملا امکان‌پذیر و دست‌یافتنی شده است.

کسب و کار اینترنتی و داشتن شغل اینترنتی یک فرصت پولساز برای شمایی است که میخواید کسب و کار اینترنتی شخصی خودتونو راه اندازی کنید ولی نمیدونید که باید از کجا شروع کنید!

کار اینترنتی و راه اندازی کسب و کار آنلاین این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و حتی بسیاری از کسب و کارهای سنتی تمایل دارند شعبه آنلاین خودشان را راه‌اندازی کنند.

اگر می خواهید که یک کسب و کار اینترنتی پر درآمد داشته باشید پیشنهاد میکنم این مطلب آموزش کسب و کار اینترنتی را مطالعه کنید و یک شغل اینترنتی را در منزل شروع کنید.

کسب و کار اینترنتی چیست؟آموزش کسب و کار اینترنتی|سایت رسمی محمد جانبلاغی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی اینترنت به یک منبع پولساز تبدیل شده است. شاید بپرسید که اصلاً کسب و کار اینترنتی چیست؟

به مجموعه کارهایی که در فضای اینترنت جهت درآمدزایی و ارائه محصول و خدمات به صورت کاملا آنلاین صورت می گیرد کسب و کار اینترنتی می گویند.

با یک تحقیق ساده می بینید که اغلب کسب و کارهای سنتی و فیزیکی به سمت کسب و کار های اینترنتی کشیده شدن و این نشانه این است که به مرور زمان کسب و کارهای اینترنتی جایگزین کسب و کارهای سنتی می شود.

اینترنت یک فرصت بسیار عالی است برای افرادی که سرمایه زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ندارند. اگر به دنبال کسب درآمد هستید و میخواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید بهترین گزینه می‌تواند راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای شما باشد.

مطمئن باشید با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی شخصی میتونید به درآمدهای بسیار بالایی در ماه برسید. فقط از شما میخوام که اصول کسب و کار آنلاین را خیلی خوب یاد بگیرید.

وقتی کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی می کنید حتی در خواب هم می توانید از اینترنت کسب درآمد کنید. وقتی کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کنید حتی در مهمانی و مسافرت هم در حال درآمدزایی هستید.

تصور کنید یک شب به مهمانی رفتید، وقتی از مهمانی بر می گردید حساب بانکی خود را چک می کنید و می بینید که چقدر از طریق اینترنت کار کردید! این یکی از بهترین حس هایی که یک فرد بعد از اینکه خیلی اصولی کسب و کار اینترنتی خودش راه اندازی می کند بهش می رسد!

کسب کار اینترنتی مانند هر نوع کسب و کاری نیاز به تجربه و تلاش دارد و اینطور نیست که براحتی شب بخوابید و برایتان پول واریز شود! این تفکر اشتباه در هر کاری وجود دارد و بسیاری می‌خواهند بسرعت درآمد میلیونی داشته باشند.

به‌یاد داشته باشید، کسب و کار آنلاین به هیچ‌وجه محدودیت سنی و جسنیتی ندارد. همه می‌توانند کسب و کار خودشان را داشته باشند و از اینترنت کسب درآمد کنند.

هدف اصلی ما هم از این آموزش اینست که شما همین امروز شروع کنید و کسب و کار اینترنتی خودتون راه اندازی کنید و برای رسیدن به هر خواسته و هدفی که دارید تلاش کنید.

مطمئن باشید قطعا نتیجه میدهد و شما میتونید از طریق اینترنت به درآمد نامحدود برسید

 سرمایه اولیه برای راه اندازی کسب و کار آنلاین

خیلی از دوستان فکر می کنند که برای راه اندازی کار اینترنتی نیاز به سرمایه های بالایی مثل تبلیغات، طراحی سایت های حرفه ای و… است. در صورتی که اگر بخواهید یک کسب و کار آنلاین پولساز راه اندازی کنید به سرمایه زیادی نیاز ندارید.

بر خلاف راه اندازی کسب و کار های سنتی نیاز به سرمایه بسیار بالایی دارید در کسب و کار های اینترنتی اصلا چنین نیست!

تصور کنید شما میخواهید یک مغازه فروش لباس راه اندازی کنید! تا به حال فکر کردید که اگر بخواهید یک فروشگاه فیزیکی لباس راه اندازی کنید به چقدر سرمایه نیاز دارید؟!

ممکن است به ده ها میلیون تومان تا ۱۰۰ ها میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز باشه، مثل سرمایه اولیه رهن و اجاره مغازه، هزینه مالیات، هزینه قبض آب، برق و گاز و هزینه های اضافی دیگه.

در صورتی که با هزینه بسیار کمی می تونید یک فروشگاه اینترنتی لباس راه اندازی کنید. پس اگر شما هم می خواهید یک کار اینترنتی پر درآمدی راه اندازی کنید اصلا جای نگرانی نیست.

تنها هزینه ای که برای شروع یک کسب و کار آنلاین نیاز دارید هزینه راه اندازی و ساخت سایت است.

تجهیزات لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

خیلی از افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند فکر می‌کنند که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید بهترین تجهیزات ممکن مثل بهترین دوربین فیلم برداری، تجهیزات فیلم برداری، بهترین کامپیوتر یا لپ تاپ و… را داشته باشند. اما شما می توانید با کمترین تجهیزات ممکن می توانید یک کسب و کار اینترنتی پولساز و پردرآمد راه اندازی کنید.

چرا باید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشیم؟آموزش کسب و کار اینترنتی|سایت رسمی محمد جانبلاغی

جواب این سوال خیلی واضح و مشخصه، در ادامه تمام دلایل اینکه چرا باید به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین در اینترنت باشید را گفتم!

کسب و کارهای آنلاین اصلا نیاز به سرمایه بالایی نداره، شما با سرمایه بسیار کمی می تونید یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید.

در هر سنی می تونید کسب و کار آنلاین خودتون راه اندازی کنید. برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی هیچ محدودیت سنی وجود نداره و می تونید همین الان کسب و کارتان را در اینترنت راه اندازی کنید.

در کسب و کارهای آنلاین اصلا جنسیت مهم نیست! شما چه خانوم باشید و چه اقا می توانید کسب و کارتان را در اینترنت راه اندازی کنید.

یکی از باورهای اشتباه نسبت به کسب و کار اینترنتی اینست که خیلی از افراد فکر می کنند کسب و کارهای اینترنتی منسوخ شده است و کسی حاضر نیست از طریق اینترنت محصولی را تهیه کند، اما شما با یک جستجو ساده می تونید ببینید که دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران روزانه بالای ۳۰ میلیارد تومان فروش اینترنتی دارد.

در کسب و کارهای اینترنتی هیچ سقف درآمدی وجود ندارد! اگر اصولی کسب و کار آنلاین‌تان راه اندازی کنید بعد از ۱ الی ۲ سال خیلی راحت می توانید به درآمدهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان برسید.

شما به عنوان شغل دوم می توانید کسب و کار آنلاین‌تان را راه اندازی کنید. اگر کارمند یا دانش آموز و دانشجو هستید میتوانید در کنار کار و تحصیلاتتان کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

اگر شغل آزاد مثل فروشندگی هم دارید می توانید کسب و کارتان را در اینترنت راه اندازی کنید.

به عنوان مثال ممکن است شما یک فروشگاه فیزیکی کیف و کفش داشته باشید، شما می توانید خیلی راحت با راه اندازی کسب و کار اینترنتی‌تان محصولاتتان را در اینترنت بفروشید.

برای فروش محصولاتتان به صورت اینترنتی فقط و فقط به یک فروشگاه اینترنتی نیاز دارید.

اگر هیچ محصول و خدماتی ندارید باز هم میتوانید در اینترنت کسب و کارتان را راه اندازی کنید، پس اصلا جای نگرانی نیست!

برای کسب و کار در اینترنت به هیچ مجوزی نیاز ندارید. برای همین است که هر کسی میتواند کسب و کار آنلاینش را راه اندازی کند.

انواع کسب و کارهای آنلاین

شغل اینترنتی ساخت اپلیکیشن کاربردی :

یکی از شغل اینترنتی مهم که خیلی راحت می توانید از ان کسب درامد کنید طراحی یک برنامه ی کاربردی و خلاقانه برای گوشی های اندروید و ایفون می باشد . اگر دقت کنید میبینید که تلفن های همراه همه جا هستند و روز به روز در حال افزایش پیدا کردن هستند .

شما با داشتن یک ایده ی خلاق و جذاب می توانید خیلی راحت به درامد فوق العاده ای در ماه برسید . زمان گذاشتن برای طراحی یک اپلیکیشن و فروش ان خیلی ارزش دارد زیرا روشی حرفه ای برای کسب درامد اینترنتی و رسیدن به درامد بسیار بالایی میباشد .

اگر واقعا شما به برنامه نویسی اندروید و ios علاقه دارید و یا اینکه یک برنامه نویس هستید خیلی راحت می توانید زندگی خود را متحول کنید .

دومین شغل اینترنتی طراحی سایت :

یکی دیگر از شغل های اینترنتی پر درامد و پرسود که در سطح جهان خیلی طرفدار دارد طراحی سایت میباشد .

البته این را بدانید که برای طراحی سایت اصلا نیازی به برنامه نویسی وب نیست شما برای طراحی سایت میتوانید از سایت ساز های رایگان و cms های رایگان استفاده کنید .

شما برای اینکه وبسایت راه اندازی کنید به هیچ علم برنامه نویسی و کدنویسی نیاز ندارید. به لطف بزرگ سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس راه اندازی و ساخت سایت برای تمام افراد ممکن شده است و بدون اینکه برنامه نویسی بلد باشید می توانید سایت راه اندازی کنید.

سومین شغل اینترنتی ساخت فروشگاه اینترنتی :

چهارمین ایده شغل اینترنتی برای شما دوستان داشتن یک فروشگاه اینترنتی می باشد که در کشور ما خیلی مرسوم شده است همان گونه که می بینیم با پیشرفت علم بیشتر کسب و کار ها به سمت اینترنت کشیده شده اند .

باز هم میگم که برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی اصلا نیاز به علم برنامه نویسی نیست شما خیلی راحت می توانید با چند قدم ساده می توانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و خیلی سریع به درامد اینترنتی بسیار بالایی برسید .

در فروشگاه اینترنتی خود شما می توانید محصولاتی که تولید می کنید و یا محصولاتی را که دارید ارائه بدهید که این محصولات می توانند به صورت فیزیکی و یا دانلودی باشند که محصولات فیزیکی مثل یک طرح دستی , تابلو نقاشی , عطر , لوازم جانبی گوشی و… و محصولات دانلودی می تواند تخصص شما باشد که شما ان تخصص را در قالب فایل دانلودی ارائه می دهید و برای فروش قرار می دهید .

چهارمین شغل اینترنتی خرید و فروش دامنه :

یکی دیگر از شغل اینترنتی خرید و فروش دامنه می باشد . افراد زیادی هستند که از خرید و فروش دامنه به درآمد اینترنتی بسیار بالایی رسیده اند و این شغل به زمان و سرمایه کمی نیاز دارد . شما می توانید با قیمت بسیار پایین یک دامنه را خریداری کنید و ان را با قیمت بالا تری برای فروش قرار بدهید برای این کار لازم است در سایت های حراج دامنه عضو شوید .

پنجمین شغل اینترنتی طراحی قالب و افزونه وردپرس :

یکی دیگر از شغل اینترنتی پر درامد برای برنامه نویسان وب طراحی قالب و پلاگین برای سایت های وردپرسی میباشد .

اگر شما با زبان های برنامه نویسی وب اشنا هستید خیلی راحت میتوانید به درامد بسیار بالایی از طریق طراحی قالب و افزونه وردپرس برسید.

شما هر قالبی را که طراحی میکنید میتوانید در مارکت های ایرانی و خارجی ان را قرار بدهید و بفروشید البته شما از این طریق میتوانید درامد دلاری هم کسب کنید . شما با طراحی چند قالب و افزونه وردپرس حرفه ای و انتشار ان در بازار اینترنتی ایران و جهان مثل تم فارست و… خیلی راحت به درامد بسیار بالایی خواهید رسید .

ششمین شغل اینترنتی سئو و بهینه سازی وبسایت :

یکی دیگر از مشاغل اینترنتی پر درامد سئو و بهینه سازی وبسایت ها میباشد . شما اگر به یک متخصص سئو تبدیل شوید خیلی راحت میتوانید پروژه های سئو سایت انجام بدهید که درامد بسیار بالایی دارد . این را بدانید که برای سئو و بهینه سازی سایت اصلا نیاز به علم کد نویسی و زبان برنامه نویسی خاصی نیست .

علم سئو مانند علم برنامه نویسی نیست با یاد گیری سئو میتوانید اینده ی خود را تضمین کنید ولی برای یاد گیری این شغل اینترنتی باید زمان بگذارید تا خیلی زود به یک متخصص سئو حرفه ای تبدیل شوید.

سئو علمی است که از طریق تجربه بدست می اید و شما باید ان را تجربه کنید به هر حال آموزش سئو نیز میتواند یک شغل اینترنتی پر درامد باشد .

+ هم اکنون می توانید جهت یادگیری کامل و جامع سئو در دوره جامع آموزش سئو ثبت نام کنید.

مزایای داشتن کسب و کار اینترنتی چیست؟

انواع ایده کسب و کار اینترنتی که ما در این مقاله به شما معرفی کردیم می‌توانند مزایای بسیار زیادی برایتان به همراه داشته باشند. حال به منظور آشنایی بیشتر شما با این مزایا قرار است در ادامه این بخش آن‌ها را به شما معرفی کنیم:

استقلال در شغل

همانطور که می‌دانید کار کردن در بستر اینترنت شغلی است که در آن افراد می‌توانند کارهایی را که به آن علاقه دارند و با مهارت‌ های آن‌ ها نیز سازگار است را انتخاب کنند و مشغول به کسب درامد از آن شوند.

به عنوان مثال می‌ توان به گروه‌های آنلاین فروش محصولات اشاره کرد که این روزها در تمامی کشورهای جهان گسترش یافته‌ اند و دلیل این گسترش نیز بازار بزرگ و تجارت بی حد و مرز به واسطه اینترنت است.

همچنین شما با مشغول شدن در یک کار اینترنتی دیگر همانند شغل‌ های سنتی مدام مجبور به گوش کردن دستورات کارفرمایتان نیستید و از استقلال کامل برخوردارید.

ساعات کاری انعطاف پذیر

یکی از دلایل اصلی که افراد تصمیم می‌گیرند به خاطر آن یک شغل اینترنتی را انتخاب کنند ساعات کاری منعطف آن است. همانطور که می‌دانید تاریخ و یا ساعت مشخصی برای کار کردن شما در اینترنت وجود ندارد. شما می‌توانید با توجه به تاریخی که باید پروژه‌تان را تحویل دهید و بنابر سلیقه خود ساعت کاری معینی را برای خود انتخاب کنید.

البته فراموش نکنید که درست است که شما همانند شغل‌های سنتی مجبور به آماده شدن و رفتن به سرکار در ساعت مشخصی نیستید اما به منظور پیشبرد هرچه بهتر پروژه‌های خود موظفید تا به صورت منظم و در ساعاتی مشخص بنابر سلیقه خود آماده به کار شوید.

داشتن اوقات فراغت بیشتر

با انتخاب هر یک از انواع ایده کسب و کار اینترنتی که در بالاتر به شما معرفی کردیم شما دیگر می‌توانید وقت بیشتری را به خود اختصاص دهید و از اوقات فراغتتان در کنار خانواده و یا دوستان استفاده کنید.

نداشتن هیچ گونه لباس رسمی

محدود نشدن به یک یونیفرم و لباس رسمی به منظور انجام وظایف می‌تواند بسیار وسوسه کننده باشد. شما با شروع یکی از انواع کسب و کار اینترنتی رایگان دیگر حتی با لباس خواب خود نیز می‌توانید مشغول به کار شوید. البته علاوه بر نداشتن لباس رسمی شما دیگر محدودیت مکان فیزیکی نیز ندارید که بسیار فوق العاده است. شما حتی می‌توانید به هنگام سفر نیز کار کنید و یا اینکه از روی تخت‌خوابتان پروژه‌ها را هدایت کنید.

بازده مالی مناسب

این نکته را بدانید که تمامی شغل‌های اینترنتی بازه دستیابی به سودهای کلان را دارند. اگر در این کار مبتدی هستید و هنوز نتوانستید به میزان درآمد قابل قبولی برسید اصلاً نگران نباشید و بدانید که این مشکل با مرور زمان و افزایش تجربه شما حل خواهد شد.

این نوع کسب و کار فقط وجود یک وب‌ سایت و فروش یک کالای خاص نیست بلکه در بسیاری از موارد فروشگا‌ه‌ها و کسب و کارهای اینترنتی به ارائه یک خدمت می‌ پردازند. برای مثال‌ استارت‌ آپ‌ های بزرگی مانند استادکار، ریحون و آپ صرفا به ارائه خدمت در بستر اینترنت می‌پردازند و هیچ‌ گونه فروش کالایی ندارند.

اگر ۱۰ سال قبل به شما می‌گفتند که آیا ممکن است بزرگترین شرکت حمل و نقل کشور حتی یک خودرو هم از خودش نداشته باشد قطعا پاسخ شما منفی بود. اما امروزه با وجود کسب و کارهایی مانند اسنپ، این موضوع به‌ خوبی مشخص شده است و بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی بدون سرمایه اولیه توانسته‌ اند تا به درآمدی عظیم برسند.

گسترش کسب و کارهای اینترنتی و توسعه‌پذیری آن‌ها به‌ قدری زیاد است که مشاهده‌ آمار توسعه‌ پذیری کسب و کارهای اینترنتی قطعا شما را شگفت‌زده می‌کند.

 

لینک های کوتاه:

gg.gg | v.ht | rb.gy | opizo.com | bit.ly | plink.ir |is.gd| 0rz.tw | urly.ir | v.gd | b2n.ir | s.ecmaps.de | u.nu | slnk.info | rb.gy | tinyurl.com | vismuene.com  | bit.do

آموزش کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی، انواع کسب و کار اینترنتی، آشنایی با کسب و کار اینترنتی، آموزش کسب و کار اینترنتی، راه اندازی کسب و کار اینترنتی، کسب و کار در اینترنت، کار اینترنتی، کسب و کار آنلاین، کار آنلاین، کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه، ایده های کسب و کار اینترنتی، رونق کسب و کار اینترنتی، مدل های رایج کسب و کار اینترنتی، کسب و کار از طریق اینترنت، راه اندازی کسب و کار آنلاین، آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین

۵/۵ - (۹ امتیاز)

آموزش کسب و کار اینترنتی|سایت رسمی محمد جانبلاغی  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  آموزش کسب و کار اینترنتی|سایت رسمی محمد جانبلاغی


چه کسب و کارهایی به سایت نیاز دارند؟

کسب درآمد اینترنتی چیست؟

دوره جامع آموزش سئو

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت