افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی


درمان افسردگی

این محصول شامل: ۲ فایل صوتی تکنیک های برای رهایی از افسردگی (یعنی یک فایل صوتی سخنرانی به همراه یک فایل صوتی آرامش ذهنی)

افسردگی خوشبختانه قابل درمان است. محمد جانبلاغی در این فایل صوتی نکات خیلی کلیدی و مهم را برای شما بیان می کند که می توانید با تهیه این فایل های صوتی خیلی راحت و آسان از افسردگی و ناامیدی رها شوید.

تعداد خرید: ۶۰۰+ نفر

قیمت فایل صوتی: ۱۳۸,۰۰۰ تومان

خرید فایل صوتی رهایی از افسردگی

افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی

این فایل صوتی برای کسانی است که تصمیم گرفته‌اند افسردگیشان را رها کنند ولی از روش های اصولی برای بیرون اومدن از افسردگی آگاهی ندارند!

راهکارهای عملی زیادی در این فایل توضیح داده شده است.

افسردگی یک بیماری شایع و جدی روانشناسی است که بر احساس شما ، نحوه فکر کردن و نحوه عملکرد شما تأثیر منفی می گذارد.

زمان‌هایی که احساس می‌کنید میل و اشتیاقی به انجام هیچ کاری ندارید، نسبت به زندگی بی میل هستید، علاقه ای به حضور در جمع ندارید، به شدت در خود فرو رفته و مدام تصاویری از مشکلات، روح و ذهن شما را آزار می‌دهد.

این می تواند منجر به انواع مشکلات عاطفی و جسمی شود و می تواند توانایی شما در عملکرد در محل کار و خانه را کاهش دهد.

افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی

از آن­جایی­‌که افسردگی پیچیده است و روی بسیاری از سیستم­­‌های بدن تاثیر می­‌گذارد، علائم زیادی به دنبال دارد که میزان هر یک از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

افسردگی زمانی اختلال تلقی می­‌شود که حداقل پنج علامت همزمان و بیش از دو هفته رخ دهد.

علائم افسردگی شامل موارد زیر استافسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی

احساس ناراحتی، پوچی یا درماندگی از نشانه های اصلی افسردگی است

کج­‌خلقی، فوران خشم یا پایین آمدن آستانه­‌ی صبر به افسردگی و علایم آن مرتبط است

بی‌­میلی به انجام فعالیت‌­های لذت­ بخش، از رابطه جنسی گرفته تا ورزش نیز از نشانه های مرتبط با افسردگی است.

اختلال در خواب، ازجمله بی­‌خوابی یا پرخوابی یکی از نشانه های افسردگی است.

خستگی و پایین بودن انرژی و زمانی که همه‌­ی کارها در نظر فرد طاقت­‌فرسا است، نشانه افسردگی است.

اختلال در اشتها، شامل بی­‌میلی به غذا و کاهش وزن یا پرخوری و افزایش وزن به ناراحتی اعصاب و این بیماری مرتبط است.

اضطراب، پرخاشگری و بی­‌قراری از نشانه های اصلی افسردگی است.

حرکت، تفکر یا صحبت فرد کند می­‌شود

احساس بی­‌ارزشی و عذاب وجدان، تمرکز روی شکست­‌های گذشته و سرزنش خود از نشانه های اصلی افسردگی است.

اختلال در تمرکز، یادآوری و تصمیم­‌گیری از نشانه های افسردگی شدید است

فکر به مرگ از علائم افسردگی شدید است.

درد فیزیکی مثل سردرد یا کمردرد که علت مشخصی ندارد می‌توان از علائم افسردگی باشد.

من احساس پوچی و درماندگی می‌­کنم. آیا یکی از علائم افسردگی است؟

در بسیاری از موارد، بله. یکی از علائم افسردگی افزایش افکار منفی است تا جایی­ که شناخت را مختل می­‌سازد و روحیه­‌ی فرد را بیشتر پایین می‌­آورد.

نه­ تنها از چیزی لذت نمی­‌برید، بلکه مدام فکر می­‌کنید که نمی‌­توانید کاری را درست انجام دهید و هیچ‌­وقت عوض نمی­‌شوید. کم­‌کم به این باور می­‌رسید که همیشه قرار است همین­طور باقی بمانید، شرایط همیشه پایان بدی دارد و این زندان ذهنی هیچ راه فراری ندارد.

اما افکار مساوی با حقیقت نیستند و می­‌توان افکار پریشان هنگام افسردگی را از طریق روان‌درمانی و دیگر روش‌های درمان افسردگی درمان کرد.

چرا علاقه‌­ای به برقراری رابطه‌­ی جنسی ندارم؟ این یکی از علائم افسردگی است؟

همه­‌ی ما گاهی حال و حوصله­‌ی رابطه‌­ی جنسی نداریم اما اگر این وضعیت همیشگی باشد، یکی از نشانه ­های افسردگی در زنان و مردان است.

درست همان­طور که این اختلال به­ طور کلی میل به زندگی و به ­طور خاص میل به غذا را پایین می‌­آورد، روی میل جنسی هم تاثیر می­‌گذارد.

افسردگی اغلب بدون هیچ محرکی مثل ابری تیره بر فرد سایه می اندازد و انرژی، انگیزه، معنا و احساس باارزش بودن را از او می‌گیرد. این حالت تا چند هفته یا چند ماه با فرد باقی می‌­ماند.

منظور از دوره‌­ی افسردگی چیست؟

افسردگی اختلالی است که عود می‌­کند و حدود ۵۰ درصد از کسانی­ که یک دوره افسردگی را پشت سر می­‌گذارند، دوباره افسرده می­‌شوند. بر اساس تحقیقات، تعداد عوامل استرس‌­زا روی احتمال عود نشانه های اصلی افسردگی موثر است.

همچنین هرچه دوره­‌ی افسردگی طولانی­‌تر باشد، احتمال بهبود پایین می‌­آید. این مسئله باعث شده بحث بر سر پیدا کردن درمان فوری بالا بگیرد.

بعضی شواهد نشان می­‌دهد خود افسردگی باعث تغییر مغز می­‌شود، به­ طوری که توانایی آن برای ایجاد پیوند جدید میان سلول‌­های عصبی از بین می­‌رود و اندوخته­‌ی مغز کاهش می­‌یابد؛ بنابراین ظرفیت بهبود افسردگی و علایم آن کم می‌شود.

آیا کودکان هم دچار نشانه های افسردگی می‌­شوند؟

کودکان هم افسرده می­‌شوند و مدارکی دال بر علائم افسردگی بالینی کودکان سه ساله موجود است. نشانه های افسردگی در کودکان معمولا با نشانه های افسردگی نوجوانان و بزرگسالان متفاوت است.

شایع­‌ترین علامت آن پرخاشگری و کج­‌خلقی شدید است. از دیگر نشانه ­های افسردگی در کودکان نیز می­‌توان به انزوای اجتماعی، ناراحتی یا کاهش میزان لذت (انهدونیا) و احساس گناه کودک اشاره کرد.

شاید افسردگی در کودکان نوعی واکنش به مشکلات خانوادگی باشد اما در عملکرد خانواده نیز اختلال ایجاد می­‌کند. برخی معتقدند علت بروز افسردگی در کودکان به منع کودک از بازی مربوط است.

افسردگی تاثیری جدی به عملکرد و خلق‌وخوی افراد دارد و می‌تواند زندگی اطرافیان افراد افسرده را نیز تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل به محض بروز علائم افسردگی و نشانه های اصلی افسردگی باید به دنبال درمان آن بود و باید نشانه های افسردگی را جدی گرفت.

روش‌های درمان افسردگی کدام‌اند؟

افسردگی از شایع‌ترین اختلالات روانی است که تقریبا تمام انسان‌ها ممکن است آن را تجربه کنند؛ زمان‌هایی که احساس می‌کنید میل و اشتیاقی به انجام هیچ کاری ندارید، نسبت به زندگی بی میل هستید، علاقه ای به حضور در جمع ندارید، به شدت در خود فرو رفته و مدام تصاویری از مشکلات، روح و ذهن شما را آزار می‌دهد.

تفاوت‌های فردی، تفاوت در شدت و نوع افسردگی لزوم شناسایی انواع روش‌های درمانی و انتخاب بهترین گزینه را مشخص می‌کند.

بدون شک گام نخست برای درمان، ریشه‌یابی و بهره گیری از مشاوره است.

باید ریشه و علت افسردگی خود را پیدا کنید. برای همین تا می‌توانید اطلاعات خود را درباره‌ی افسردگی و درمان آن گسترش بدهید.

روش و گزینه‌های مختلف درمانی را به طور دقیق بررسی کنید. باید مشخص شود که ریشه‌ی افسردگی‌تان چیست. اگر افسردگی دلایل پزشکی داشته باشد نیاز به درمان‌های مشخص و تخصصی دارد.

شدت افسردگی نیز در تشخیص نوع درمان بسیار مهم است. هرچقدر شدت افسردگی بیشتر باشد، باید دقت و پیگیری بیشتری برای بهبودی کامل داشته باشید.

علت افسردگی برای افراد مختلف باهم متفاوت است، پس روش درمان نیز برایشان متفاوت خواهد بود. درمان و روشی کلی برای بهبود افسردگی وجود ندارد. بنا به تفاوت‌هایی که هر فرد با دیگری دارد، روش درمان مناسب نیز متفاوت است.

این فرایند گاهی بسیار زمانبر بوده و باید مراحل آن با حوصله و تلاش فرد پیگیری گردد و زمان لازم صرف آن بشود.

متعهد بودن به مراحل درمان بسیار اهمیت دارد. حتی پس از بهبودی نیز فراز و نشیب‌هایی وجود دارد که باید با صبر از آنها گذشت.

روش‌های متداول در درمان افسردگی

رفتاردرمانی شناختی، روان درمانی بین فردی و درمان با دارو از جمله روش‌هایی هستند که جهت درمان افسردگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین برای افسردگی شدید گاه از ترکیب سه روش استفاده می‌کنند.

در این روش‌های درمانی، به شما آموزش داده می‌شود که چگونه از افکارمنفی خود بکاهید.

هیچ ‌چیز به اندازه‌ی سلامتی و آرامش مهم نیست، پس درگیر فشارهایی نشوید که سلامت‌تان را مخدوش می‌کنند.

 درمان افسردگی با جلسات مشاوره

افسردگی خوشبختانه قابل درمان است.و محمد جانبلاغی بر اساس چندین سال کار مشاوره و تجربه در زمینه درمان افسردگی، وسواس، استرس و اضطراب  در جلسات مشاوره و فایل صوتی نکات خیلی کلیدی و مهم را برای شما بیان می کند که می توانید خیلی راحت و آسان از افسردگی و ناامیدی رها شوید.

افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی

هدف از این فایل صوتی درمان افسردگی چیست؟

فایل صوتی درمان افسردگی و ناامیدی برای این طراحی شده است که شما را با موضوع افسردگی و نشانه های افسردگی و ضرر های آن آشنا کند.

و در نهایت به شما راهکارهایی را بدهد که بتوانید از این دلتنگی ها رها شوید و آن را مدیریت کنید.

اگر شما یا یکی از عزیزان تان از مشکل افسردگی رنج می برید

همین الان این فایل صوتی را تهیه کنید و مطمئنن نکات خیلی کلیدی و مهمی در این فایل ها وجود دارد که می توانید خودتان را از افسردگی و ناامیدی رها کنید و زندگی بدون افسردگی و ناراحتی را به خودتان و عزیزانی که دوستشان دارید هدیه کنید.

افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی

افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی قیمت فایل صوتی: ۱۳۸,۰۰۰ تومان

افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی  همین الان برای رسیدن به احساس خوبم این فایل را تهیه می کنم 

بعد از خرید بلافاصله لینک دانلود فایل های صوتی نمایش داده می شود و در پنل سایت هم قرار خواهد گرفت.

افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی

 

 

منابع:

llk.dk | psce.pw | plink.ir | bit.ly | is.gd | rb.gy

درمان افسردگی, درمان افسردگی در خانه, چگونه افسردگی را درمان کنیم, درمان افسردگی در مردان, درمان قطعی افسردگی و اضطراب, درمان افسردگی بدون دارو, درمان افسردگی و عصبانیت, سریعترین درمان افسردگی, درمان افسردگی شدید در زنان, راه های درمان افسردگی در نوجوانان, علائم افسردگی در جوانان, علائم افسردگی

 

 

۴.۸/۵ - (۳۶ امتیاز)

افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی


کتاب روانشناسی ثروت و قوانین جهان هستی

کتاب تربیت کودک {روانشناسی کودک}

درمان استرس: جدیدترین درمان استرس و اضطراب

خرید کتاب راز: کتاب راز نسخه کامل و فارسی


 1. نظر سمیرا درباره این موضوع :

  آقای جانبلاغی سلام
  واقعا این توضیحات و سخنرانی شما در مورد افسردگی فوق العادست…
  بابت مطالب خوبتون خیلی ازتون ممنونم وخیلی خوشحالم که با سایت و مطالبتون آشنا شدم

 2. نظر هادی درباره این موضوع :

  سلام.آقای دکتر من هم وسواس و تردید فکری دارم.یعنی مثلا وقتی یه مطلب از یه کتاب میخونم فکر میکنم درست نیست و برمیگردم دوباره میخونمش و بارها و بارها فکر میکنم نکنه درست نباشه و یه چیز دیگه ای باشه و از طرفی کمال گرایی خیلی زیاده دارم که میخوام همه چیز رو هم بدونم که خیلی استرسم رو بیشتر میکنه و وضعیت رو بدتر و مجموع اینها قدرت تصمیم گیری رو برای من سخت تر کرده.و باعث میشه همیشه تو فکر باشم و تردید و اضطراب داشته باشم.از فعالیت اجتماعیم کمتر شده و پیشرفتی هم ندارم که باعث سر خوردگیم میشه.چندبار دارو خوردم و سرترالین حالم رو بهتر میکنه.اما سوالم اینه که چه مدت باید این قرص رو بخورم.


  1. سلام مهربان.

   برای درمان وسواس، دارو درمانی به تنهایی توصیه نمی شود زیرا دارو تنها شدت اختلال شما را کم می کند ولی درمانی صورت نمیگیرد. درواقع شما نیاز دارید یا با روان درمانی و تکنیک هایی خاص، مشکل وسواس خود را به صورت ریشه ای و قطعی برطرف نمایید.
   لطفا هم اکنون برای درمان وسواس خودتان می توانید فایل رهایی از غول وسواس ها را همین جا تهیه کنید..

   افسردگی: جدیدترین درمان سریع افسردگی|سایت رسمی محمد جانبلاغی دریافت فایل صوتی درمان وسواس

 3. نظر الهه درباره این موضوع :

  سلام خسته نباشید مطالبتون خیلی مفیدواموزنده است فقط میخواستم بگویم من مامانم ضعف اعصاب شدیدو افسردگی شدید داره برای روانپزشک هم مراجعه کردیم که قرص دادو همش خواب بودن میشه شما راهنمایی کنید

 4. نظر ناشناس درباره این موضوع :

  سلام من افسرده ام چندسالی زجر میکشم وداروهم جواب نمیده اصلن میل جنسی هم ندارم وزودرنج شده ام لطفا راهنماییم کنید😒

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت