حضور تو در صفحه محمد جانبلاغی اتفاقی نیست!

شاید دنبال اهمیت و روش های سرمایه گذاری می گشتی یا حتی دنبال ثروتمندهای خود ساخته ایران بودی که به این صفحه رسیدی. در هر حال، تا اینجای کار مسیر درستی را طی کردی! حتما شنیدی که می گویند خواستن توانستن است. اما حقیقت ماجرا کمی فرق دارد. بین خواستن تا توانستن مراحل دیگری هم وجود دارد: تحقیق کردن، آموزش دیدن، مشورت گرفتن، بررسی گزینه های موجود، کمک گرفتن از کسانی که قبلا این راه را با موفقیت طی کردند و… بخشی از این مراحل هستند.

و حالا که تو عزمت رو جزم کردی که موفقیت خودت را شروع کنی، این جا بهترین قسمت فضای گسترده مجازی برای فارسی زبان هاست!

سرمایه گذاری و موفقیت به چند تا جمله قشنگ و انگیزشی نیست. منکر نقش مثبت این روش ها نیستیم، اما همه این ها مثل سوخت داخل باک ماشین هستند. تا وقتی استارت نزنی، موتور را روشن نکنی و پدال گاز را فشار ندهی، با همه سوخت های عالم هم امکان ندارد از نقطه الف به نقطه ب برسی!

و البته که باید رانندگی بلد باشی، جاده را تا حدودی بشناسی و امکانات و محدودیت های خودرویی که سوارش شدی را بدانی. این جاست که محمد جانبلاغی به عنوان کسی که سرمایه گذاری های موفق داشته، می تواند چراغ راه تو باشد. بی گدار به آب نزن!

مسیری که محمد جانبلاغی برای موفقیت در سرمایه گذاری طی کرده است یک شبه نبوده است

به قول خود محمد جانبلاغی، موفقیت یک شبه ایجاد نمی شود اما می تواند یک شبه پدیدار شود! درست مثل متولد شدن یک نوزاد…هیچ کس تصور نمی کند این نوزاد که یک ساعت پیش به دنیا آمده است همان موقع شکل گرفته و ساخته شده است. همه ما می دانیم که یک بارداری سالم برای انسان ۹ ماه طول می کشد. اما متولد شدن ممکن است در عرض فقط چند ساعت – یا حتی زودتر – اتفاق بیوفتد.

به همین ترتیب ممکن است یک نفر یک شبه یک سرمایه گذاری عالی داشته باشد، اما خود او یک شبه به دانش، تجربه و آگاهی لازم برای این موفقیت نرسیده است.

محمد جانبلاغی هم فراز و فرودها، تجربه های موفق یا ناموفق و بالا و پایین زیادی را در مسیر پشت سر گذاشته است. با این حال، لازم نیست برای شروع – یا ادامه – سرمایه گذاری روی خودت و کسب وکارت با تک به تک این تجربه ها شخصا رو به رو بشوید. کافی است از محمد جانبلاغی کمک و مشاوره بگیری.

برعکس بسیاری از استادان موفقیت و مشاوران کسب و کار، محمد جانبلاغی راه ارتباطی با خودش را بسیار هموار و سریع کرده است. کافی است همین الان به صفحه خدمات مربوطه مراجعه کنید و مستقیم با خود ایشان می توانی صحبت کنید.

منتظر چی هستی؟

هر یک دقیقه ای که تاخیر داشته باشی از کلی مطالب مفید جا می مانی و البته – اگر بخواهیم خودمانی بگوییم – شل و بی خیال می شوی! یادت نرود که یکی از رازهای موفقیت محمد جانبلاغی این است که همیشه «اقدام فوری» دارد؛ و الان اقدام فوری تو این است که روی خدمات مورد نیازت کلیک کنید و با محمد جانبلاغی مشورت کنید!

محمد جانبلاغی فوق لیسانس روانشناسی بالینی هستند و پس از چندین سال کار مشاوره و برگزاری کارگاه و سمینارهای روانشناسی و موفقیت در سال ۹۹ شروع به فعالیت در زمینه ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای در زمینه طراحی سایت و سئو سایت کردند. آقای محمد جانبلاغی برای افرادی که خودشان بخواهند موفق شوند فقط دوره ارتعاش ثروت را برگزار می کند. و به گفته خودشان آغاز تحول در زندگی ایشان و تمام افراد از این نقطه شروع می شود.

 

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی اگر صاحب کسب و کار هستید و می خواهید مشتری ها و فروشتون را چندین برابر کنید به این صفحه مراجعه کنید.

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی اگر می خواهید یک زندگی عالی بر پایه یک فکر درست داشته باشید به این صفحه مراجعه کنید.

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی اگر می خواهید برای کسب و کارت یک سایت حرفه ای سفارش بدید و مشتریانتون را افزایش بدید به این صفحه مراجعه کنید

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی اگر سایت دارید و می خواهید در صفحه اول گوگل باشید این صفحه مناسب شماست

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی اگر دوست داری خودت سئو سایت را یادبگیری و بعد از یادگیری شروع به کسب درآمد کنی به اینجا مراجعه کنید

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی اگر دوست داری جدیدترین تکنیک های فروش رو یاد بگیری این صفحه برای شماست.

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی و از همه مهم تر هر سوالی دارید می تونید با ما صحبت کنید

 

خدمات محمد جانبلاغی 

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی طراحی سایت و خدمات سئو سایت

طراحی سایت و خدمات سئو سایت یکی از خدمات اصلی ما می باشد.

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی ارائه محصولات آموزشی

ما جدیدترین و کاربردی ترین علم روز در زمینه موفقیت را در پکیج ویژه قانون جذب در اختیار شما قرار خواهیم داد.

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی برگزاری دوره‌های آموزشی

برگزاری دوره های آموزشی در زمینه بازاریابی و فروش، دیجیتال مارکتینگ، رازهای موفقیت و …

درباره ما|سایت رسمی محمد جانبلاغی

با تقدیم احترام

محمد جانبلاغی 

مرداد ماه سال ۱۳۹۴

۴.۶/۵ - (۳۳۸ امتیاز)