رسیدن به آرزوها در 68 ثانیه [قانون 68 ثانیه]

هرکسی در زندگی خود آرزوهایی دارد، برخی از آن‌ها در مورد کاری است که می‌خواهند انجام دهند، برخی دیگر در مورد زندگی خانوادگی و روابط و برخی هم در مورد موفقیت و ثروت.

اما برخی از ما ممکن است فکر کنیم که رسیدن به این آرزوها زمان و تلاش زیادی می‌طلبد و نمی‌توانیم آن‌ها را در کوتاه ترین زمان ممکن برآورده کنیم. ولی آیا می‌دانید که با روشی ساده و کارآمد، می‌توانید در 68 ثانیه به آرزوهای خود نزدیک شوید؟

این روش، روش ‘قانون 68 ثانیه‌ای‘ نام دارد و در واقع یک تکنیک موفقیت و ذهنی است که توسط جیمز آرتور ری معرفی شده است.

این روش برای رسیدن به آرزوها و هدف‌ها در زندگی بسیار موثر است و از آنجایی که فقط 68 ثانیه زمان می‌برد، می‌تواند به عنوان یک راهکار سریع و موثر برای رسیدن به آرزوهای خود استفاده کنید.

برای شروع، ابتدا باید آرزوهای خود را به دست بیاورید. بنابراین، نیاز دارید تا به خوبی مشخص کنید که آرزوهایتان چیستند و به چه چیزی دقیقاً احتیاج دارید.

سپس این آرزوها را در جایی که همیشه می‌بینید، مثل یک تصویر یا پوستر، قرار دهید. این به شما کمک می‌کند تا همیشه به آن‌ها فکر کرده و انرژی مثبتی را به آن‌ها بدهید.

حالا هر روز صبح، 68 ثانیه وقت بگیرید و به آرزوهای خود فکر کنید.

در این مدت، خود را به خاطر بیاورید که آرزوهایتان را در حال حاضر دارید و در حال تجربه آن‌ها هستید. فکر کنید که چه حسی دارید و چه کارهایی انجام می‌دهید. این کار به شما انرژی و شور و شوق می‌دهد و شما را به سمت آرزوهایتان سوق می‌دهد.

در این مدت، از حرکات بدنی مانند لبخند زدن و جلو و عقب رفتن استفاده کنید تا احساس همان شادی و موفقیت را در آرزوهای خود داشته باشید.

همچنین می‌توانید از جملاتی مثل ‘من الان آرزوهایم را دارم’ و ‘من در حال تجربه آرزوهایم هستم’ استفاده کنید تا در ذهن خودتان تثبیت شوند.

در همین مدت، از خود بپرسید که چه کارهایی می‌توانید انجام دهید تا به آرزوهای خود نزدیک شوید. برنامه‌ریزی کنید و اقدامات مورد نیاز را برای رسیدن به آرزوهایتان انجام دهید.

برای مثال، اگر آرزویتان موفقیت در کار است، می‌توانید برنامه‌های آموزشی و یا کاری را آغاز کنید که به شما کمک می‌کنند در مسیر موفقیت پیش بروید.

همچنین، از قدرت تفکر مثبت استفاده کنید. به جای فکر کردن به موانع و مشکلات، به آرزوهای خود و راه‌هایی که برای رسیدن به آن‌ها وجود دارد، تمرکز کنید. باور اعتقاد داشتن به اینکه می‌توانید به آرزوهایتان برسید، بسیار مهم است و به شما انگیزه و امید می‌دهد.

از این روش به عنوان یک تکنیک روانشناسی برای رسیدن به آرزوهای خود استفاده کنید.

به این فکر کنید که این 68 ثانیه، زمانی است که شما با خودتان هستید و به آرزوهایتان انرژی مثبت می‌دهید. با تمرین و تکرار این روش، می‌توانید به آرزوهای خود نزدیک شوید و در کمترین زمان ممکن به آن‌ها دست پیدا کنید.

در نهایت، به خاطر داشته باشید که شما قادر هستید تا به آرزوهای خود برسید و هیچ مانعی نمی‌تواند شما را از رسیدن به آن‌ها باز دارد.

با تمرکز روی آرزوهای خود و انرژی مثبت، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آرزوهای خود دست پیدا کنید و زندگی موفق و خوشبختی را تجربه کنید. پس از این لحظه، هر روز با این روش شروع کنید و به آرزوهای خود نزدیک شوید.

3.6/5 - (314 امتیاز)