رسیدن به آرزوها در ۶۸ ثانیه


رسیدن به آرزوها در ۶۸ ثانیه یکی از تکنیکهای بسیار قدرتمند قانون جذب می باشد.

خانم استر هیکس بر اساس تجربیاتی که در بلندمدت کسب کرده است در آموزش قانون جذب می گوید : اگر بتوانید به مدت ۶۸ ثانیه روی خواسته و هدفی که دارید تمرکز کنید , تمرکز کل کائنات به سمت آن موضوع جلب خواهد شد .

شما با این تکنیک بسیار قدرتمند می توانید به خواسته و آرزو هایی که دارید از طریق قانون جذب کائنات به آن برسید .

راز عدد ۶۸ ثانیه یا ۶۸ ثانیه تا هدف یک تکنیک بسیار قدرتمند در جهت رسیدن به خواسته و اهداف میباشد .

رسیدن به آرزوها در ۶۸ ثانیه

خیلی از شماها در مورد کاربرد قانون جذب و اینکه چطور با خواسته به هدفی که داریم با بکارگیری قانون جذب برسیم شنیده اید و سعی و تلاش کردید آن را درون زندگی خود پیاده سازی کنید .

اما نکته اینجاست که آیا در قانون جذب تکنیک خاص وجود دارد که به آن خواسته به هدفی که داریم برسیم؟

اخیراً با مطالعه کتاب ” بخواهید تا به شما داده شود ” اثر استرس به این موضوع مهم اشاره شده است که ما در این مطلب این تکنیک قدرتمند را به صورت کامل آموزش داده ایم .

چگونه در ۶۸ ثانیه به آرزوهایمان با قانون جذب برسیم ؟

اولین قدم برای استفاده از قانون جذب در ۶۸ ثانیه این است که خیلی آرام دراز بکشید , سپس به مدت ۱۷ ثانیه به آن چیزی که می خواهید داشته باشید را خیلی واضح و دقیق با جزئیات کامل درون ذهنتان تصویر سازی کنید و بیاورید.

خواسته و هدفتان را به طور کامل درون ذهنتان تجسم کنید

اگر می خواهید یک گوشی داشته باشید , به رنگ گوشی خود فکر کنید , به نوع و مدل آن فکر کنید . تجسم کنید که اگر الان آن گوشی را داشتید چه کاری می‌کردید , اگر این کار را درست انجام دهید احساس خوبی در شما ایجاد می شود .

این حس خوب نشانه این است که شما راه را درست می روید و به هدف و آرزویتان نزدیک می شوید . احساسات شما مانند قطب نما عمل می کند یعنی اگر احساس خوبی داشتید و آن خواسته و هدف که دارید می‌رسید .

این تجسم و تصویر سازی را فقط برای ۱۷ ثانیه انجام داده و سپس به سراغ کار خود بروید . خواسته و هدفی را که درون ذهنتان تجسم کرده اید را رها کنید و هدف تان را فراموش کنید . بر اساس قانون جذب اگر این کار را روزانه انجام دهید احتمال رسیدن به خواسته به هدفی که دارید چندین و چند برابر میشود .

تصویرسازی و فکر کردن به خواسته به هدفی که دارید باعث درخواست از کائنات می‌شود , که اگر درخواست تان را درست به کائنات ارسال کنید رسیدن به خواسته به هدفی که دارید ۱۰۰ درصد تضمینی است .

آیا تکنیک رسیدن به آرزوها در ۶۸ ثانیه جواب می‌دهد ؟

قانون ۶۸ ثانیه استرهیکس یکی از قدرتمندترین تکنیک های کاربردی در جهت رسیدن به خواسته  است.

مثلاً یکی از نتایجی که در اوایل راه اندازی کسب و کار هم گرفتم این بود که , وقتی به اتفاق های مالی خوب گذشته خود فکر میکردم و تمرکز می کردم در همان روزهای اول جذب های مالی زیادی داشتم .

شاید باورتان نشود ولی وقتی احساس خوبی نداشتم هیچ جذب مالی و تراکنش جدید نداشتم , اما روزی که احساسم خوب میشد و تمرین قانون جذب استفاده می کردم به خصوص از این تمرین رسیدن به آرزوها در ۶۸ ثانیه جذب های مالی زیادی برای اتفاق می‌افتد .

من از این تکنیک بیشتر برای جذب ثروت و پول استفاده کردم که واقعا نتایج فوق العاده ای وارد زندگیم شده است.

کافیست فقط ۱۷ ثانیه بر روی آن چیزی که می خواهید تمرکز کنید و سپس فراموشش کن . البته ۱۷ ثانیه یک عدد ثابت نیست شما می‌توانید به جای ۱۷ ثانیه , چندین دقیقه به خواسته و هدف آن توجه کنید و نتایج بهتری را خواهید گرفت .

فقط برای آنکه بدانید دارید راه را درست می روید این است که به احساس خود توجه کنید , اگر احساس خوبی داشتید با خیال راحت ادامه دهید و مطمئن باشید با چیزی که میخواهید میرسه .

راز بزرگ تجسم در۶۸ ثانیه چیست ؟

وقتی رادیویی را روی فرکانس خاصی تنظیم کنید هر آنچه را که پخش می کند می شنوید . به همین خاطر بر روی هر چیزی که فکر کنید و تمرکز کنید مثل این است که دارید فرکانس رادیو را تنظیم می‌کنید و وقتی بر روی آرزوهایتان ۱۷ ثانیه تمرکز کنید , فرکانس آن را در خودتان فعال میکنید , وقتی فرکانس در شما فعال شود قانون جذب شروع به پاسخ دادن به این فرکانس می شود . در واقع شما خاموشید و قانون جذب کارش را انجام می دهد.

این روش یک راه فوق العاده قدرتمند در جهت آشکارسازی رویاهایتان است و شما بدون آنکه زمان زیادی را اختصاص دهید می توانید بر روی خواسته و هدفتان تمرکز کنید و ارتعاش آن را به کائنات سال کنید .

بر اساس قانون جذب ۱۷ ثانیه به حقیقت رسیدن به آرزوها و رویای تان وجود دارد . اگر بتوانید یک فکر ساده را ۱۷ ثانیه درون ذهنتان نگه دارید , و بدون آنکه با آن مخالفت کنید با قانون جذب افکاری به همین شکل , همین اندازه , همین فرکانس تولید خواهد شد.

شما در این ۱۷ ثانیه می توانید به رویا و خواسته که دارید برسید , در هفدهمین ثانیه وقتی به آن خواسته به هدفی که دارید فکر می‌کنید و انرژی و ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید دقیقا مانند آتش گرفتن است .

وقتی این دو فکر به هم میرسند شعله ور می شود و احساس شوق و نشاط درونتان ایجاد می شود .

حالا اگر بتوانید بر روی آرزویتان ۱۷ ثانیه دیگر تمرکز کنید , در لحظه ای که به ثانیه ۳۴ام می‌رسید ۲ تا ۱۷ ثانیه بر روی آن هدف و خواسته ای که دارید تمرکز کرده که این باعث می شود ارتعاش شما خیلی سریعتر به کائنات ارسال شود یا به عبارت دیگر این افکار یکدیگر را جذب می‌کنند .

بر اساس قانون جذب افکار مشابه یکدیگر را جذب میکند و به هم می پیوند .

در ثانیه ۳۴ این افکار تکامل پیدا می کنند و با هم یکی میشود و نقطه انفجار دیگری ایجاد می شود . در این لحظه این دو فکر ارتعاش قوی تری را به کائنات ارسال می کند.

اگر بتوانید این افکارتان را تا ۵۱ ثانیه نگه دارید یعنی ۳تا ۱۷ ثانیه افکارتان تکامل یافته است و ارتعاش قوی تری به کائنات ارسال می شود , این اتفاق تا ثانیه ۶۸ ادامه پیدا میکند و بنابراین شما به قدری سوخت و انرژی دارید تا آشکارسازی فیزیکی اتفاق بیفتد .

برای انکه توجهتان را جلب کنم چند مقایسه فیزیکی انجام می دهیم , اگر شما تنها ۱۷ ثانیه بر روی هدف و خواسته ای که دارید به صورت دقیق و خاص تمرکز کنید به اندازه ۲۰۰۰ ساعت فعالیت ارزیابی شده است .

اگر به طور میانگین ۴۰ ساعت در هفته کار کنید , این ۱۷ ثانیه با کاری که در یک سال انجام می‌دهید برابری می کند .

اگر بتوانید از ثانیه ۳۴ رد شوید , می توانید این عمل را در ۱۰ ضرب کنید یعنی۲۰۰۰۰ ساعت فعالیت کردید .

اگر بتوانید ۳ تا ۱۷ ثانیه یعنی معادل ۵۱ ثانیه بر روی هدفتان تمرکز کنید باز هم عدد در ۱۰ ضرب می شود یعنی ۲۰۰۰۰۰ ساعت فعالیت و اگر بتوانید از ثانیه ۶۸ عبور کنید یعنی بیش از یک دقیقه تمرکز کردن بر چیزی که می‌خواهید بدون مخالفت و معادل بیش از ۲ میلیون ساعت فعالیت است .

آیا میتوان با ۶۸ ثانیه تجسم کردن آرزوها را جذب کنیم ؟

توجه کنید . اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که دارید به آن هدف و خواسته نزدیک می شوید و اینکه شما باید احساسات خوب را درون خود نگه دارید.

چیزی که باعث میشود شما نتوانید افکار منفی تان را از بین ببرید این است که فکر می کنید باید هدفمند و منطقی فکر کنید . یاد گرفته اید برای آنکه به چیزی برسید باید فیزیکی کار کنید و یا اینکه می گویید با قانون جذب نمی توانیم خواسته هایمان را جذب کنیم و به آنها برسیم .

این کار واقعا اشتباه است , شما تا از نظر ذهنی تغییر نکنید شرایط فیزیکیتان تغییر نخواهد کرد .

قانون جذب آن قدر قدرت دارد که می تواند شما را به تمام خواسته و اهدافی که دارید برساند . و دلیل اینکه خیلی از افراد به هدفشان نمی رسند این است که به قانون جذب و کائنات اطمینان ندارند و فکر می کنند تا آخر عمر شرایط همینجور باقی می ماند .

برای آنکه خواسته ها و آرزوهایتان محقق شود و به آنها برسید اول باید به طور ذهنی آنها را تجربه کنید و به رسید و بعد کائنات آن را به ساده ترین شکل ممکن در جلو را هدف قرار خواهند داد .

چگونه و چطوری اش را هرگز نپرسید , چون فکر انسان انقدر کوچک و محدود است که همین موارد ما نرسیدن شما با نخواسته به هدفی که دارید می شود .

شما خواسته تان را بخواهید و مطمئن باشید که کائنات و خدا آن خواسته و هدفی را که دارید محقق می کند .

یکی از دلایل بزرگ برای اینکه خیلی‌ها به خواسته و هدف شان نمی رسند این است که باور کردند آرزوها نرسیدنی هستند.

تضادها در زندگی خیلی مهم است , این تضاد ها باعث می شوند که شما آن خواسته و هدفی که دارید را پیدا کنید .

به عنوان مثال اگر رابطه خوبی ندارید , نداشتن رابطه خوب در زندگی شما یک تضاد است و برخلاف آن شما به یک رابطه خوب نیاز دارید و می توانید آن را جذب کنید .

اگر تمام تمرکز خود را برای خواسته هایتان بگذارید و در جهت فرستادن ارتعاش مثبت تلاش کنید در زمان کوتاهی , کائنات به بهترین شکل ممکن پاسخ ارتعاشات آن را می دهد .

کائنات برای کمک به شما دست به کار خواهند شد تا شما را به آن چیزی که می خواهید برساند . وقتی به خواسته به هدفی که دارید فکر می‌کنید به هیچ عنوان نباید احساس منفی داشته باشید .

وقتی احساسات منفی باشد نمی توانید با هم خواسته و هدفی که دارید تمرکز کنید و همین موضوع باعث می‌شود شما با نخواسته به هدفی که دارید نرسید و زمان رسیدن به خواسته تان به تأخیر بیفتد .

اگر یک ماشین گرانقیمت می‌خواهید اما وقتی به آن فکر می کنید احساس من بد می شود و از این افکار منفی ” من که پولش را ندارم چطوری به آن برسم؟” و ” من لیاقت این ماشین را ندارم ” و ” رسیدن به این ماشین برای غیر ممکن است ” , ” چگونه با ماشینی که دارم میرسم؟” و…درون ذهنتان می آید در ابتدای راه آرزوهای انتخاب کنید که احساس خوبی به شما می‌دهد .

بعد از آنکه از طریق این تکنیک ۶۸ ثانیه با خواسته های کوچک تان رسیدید , ذهنتان باور میکند که می توانید به خواسته های بزرگتر خود برسید .

آیا تکنیک ۶۸ ثانیه همیشه جواب میدهد ؟

جواب من قطعه ” بله ” می باشد و توصیه می کنم حتما این بازی را هر روز انجام دهید . ۶۸ ثانیه در کل روز زمان زیادی نیست .

یکی از نکات بسیار مهم در قانون جذب این است که تمام اتفاقاتی که در زندگی تان وجود دارد را خودتان با احساسات تان جذب کرده اید .

برای رسیدن به آرزو و خواسته های خود راه های بسیار زیادی و قدرتمند تری وجود دارد که در دوره قانون جذب پیشرفته حرفه ای ترین و قدرتمندترین تمارین قانون جذب را قرار داده ایم . اگر میخواهید زندگی رویایی بسازید و از تمام جنبه های مالی , روابط و… پیشرفت کنید توصیه می کنم فقط یک بار به آموزش های این دوره گوش کنید .

۳.۹/۵ - (۳۷ امتیاز)

رسیدن به آرزوها در 68 ثانیه|سایت رسمی محمد جانبلاغی  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  رسیدن به آرزوها در 68 ثانیه|سایت رسمی محمد جانبلاغی


سه تصمیم که زندگی مالی شما را دگرگون می‌سازد.

چگونه شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم؟

خرید سانتافه آسانتر از خرید پراید است!!!

کوتاه‌ترین دستورالعملی که زندگی‌تان را متحول می‌کند


دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت