نحوه نوشتن درخواست از کائنات چگونه است؟

درخواست از کائنات یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای رسیدن به اهداف و خواسته های شماست. برای رسیدن به خواسته ها و خواسته های خود باید به درستی از کائنات سوال کرد و کائنات به درخواستی که به آنها داده شده پاسخ خواهد داد شما با استفاده از قانون جذب کائنات می توانید به تمام اهداف و خواسته های خود برسید.

  • اما چگونه باید از کائنات درخواست کنیم که جوابمان را بدهند ؟
  • چرا هر چقدر به کائنات و جهان هستی درخواست میکنیم فایده ای ندارد؟
  • چرا درخواست از کائنات جواب نمیدهد ؟
  • و…

شما در این مقاله به صورت کامل به جواب سوال هایتان خواهید رسید.

کائنات چه چیزهایی هستند؟

هر چیزی که در این جهان وجود دارد، کائنات نامیده می شود، مانند درختان، گیاهان، آسمان، پرندگان، حیوانات، ماشین شما، گوشی شما و … بخشی از جهان هستی هستند.

همه کائنات، مانند انسان و حیوان، حاوی ارواح هستند، بگذارید مثال بهتری برای شما بزنم:

درخواست شما با استفاده از ارتعاشی که ارسال می کنید به کیهان داده می شود.و افکار شما وقتی به چیزی فکر می کنید انرژی می فرستید و آن را به کائنات می لرزانید، اگر به بیکاری و فقر فکر می کنید ارتعاش و بیکاری بی پولی به کائنات می فرستید و کائنات چیزهای بیشتری را وارد زندگی شما می کند.

برای اینکه بتوانید پول و ثروت زیادی را وارد زندگی خود کنید، باید آن را به صورت ارتعاشی ارسال کنید. بهترین راه برای ارسال ارتعاش پول و ثروت، تمرین است.

چرا باید شکرگزار باشید؟

اگر برای هر آرزویی شکرگزار باشید، کائنات قطعا جواب شما را خواهد داد، مثلاً اگر سر کار رفتید و روزانه ۱۰۰ هزار تومان حقوق دریافت کردید، همیشه شکرگزار باشید که کائنات پول بیشتری وارد زندگی شما می کند.

شما باید برای مقدار پولی که وارد زندگی شما می شود سپاسگزار باشید. هر چه بیشتر تشکر کنید، پول بیشتری وارد زندگی شما می شود.

درخواست از کائنات اصلا سخت نیست، یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای درخواست از کائنات و کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان شکرگزاری است.

3 مرحله اصلی برای درخواست از کائنات

سه قدم اصلی برای درخواست از کائنات که شما را به اهداف و خواسته هایتان میرساند.

  1. درخواست
  2. باور
  3. دریافت

اولین مرحله درخواست از کائنات : خواستن چیزی هست

من دیده ام که مردم می گویند، من این قانون را می دانم و درباره آن زیاد شنیده و خوانده ام، اما وقتی به زندگی آنها نگاه می کنید، می بینید که آنها تقریباً هیچ چیز را تغییر نداده اند، یعنی آنها فقط این فرمول را می دانند و فقط فکر می کنند که کار می کند. واقعیت چیز دیگری است

قانون درخواست می گوید که برای دریافت یک آرزو یا پاسخ به سؤال خود، ابتدا باید دقیقاً بدانید که چه می خواهید.

یعنی اگر هر لحظه و ناخودآگاه از شما پرسیده شود که در آن لحظه چه می خواهید و به دنبال چه هستید (؟)

شما باید بتوانید درخواست خود را با جزئیات کامل برای سوال کننده توضیح دهید.

در این مرحله، میل شما نسبت به خودتان کاملاً مشخص است، بنابراین دنیا بر اساس سیگنال هایی که از شما دریافت می کند دقیقاً می داند که شما چه می خواهید.

به عنوان مثال، اگر خانه جدیدی می خواهید، باید آنچه را که می خواهید بنویسید، بدون هیچ محدودیت ذهنی و منطقی، یا مدام آن را مرور کنید و با خودتان در مورد آن صحبت کنید. این مثال را در نظر بگیرید. این نمونه ای از تمایل به شفافیت است.

این ابهام شما مثل این است که بخواهید کانال تلویزیون را عوض کنید. اگر نمی دانید به کدام کانال می خواهید بروید و دکمه مناسب روی ریموت کنترل را فشار نمی دهید، چگونه تلویزیون می داند که به کدام کانال سوئیچ کند؟!

مرحله دوم درخواست از کائنات : باور کردن است

در این مرحله باید به اهداف خود ایمان داشته باشید، خواسته ها را به ناخودآگاه می فرستید تا ارتعاش کنند تا ناخودآگاه به خواسته هایتون برسید.

شما می توانید آرزوهای خود را با فکر کردن، گوش دادن، ارتعاش ارسال کنید. هر چه این ارتعاش قوی تر و دقیق تر باشد، به دستیابی به اهداف و خواسته های شما نزدیک تر است.

لازم نیست بدانید که چگونه به آنچه می خواهید برسید، بدون اینکه بدانید جهان شما را به اهدافتان خواهند رساند.

زمانی که اهداف خود را تعیین کردید، باید احساس خوبی در مورد دستیابی به اهداف خود داشته باشید.

هرچه ارتعاشی قوی‌تر به جهان و کیهان ارسال کنید، سریع‌تر به آنچه می‌خواهید خواهید رسید.

به خاطر داشته باشید که هیچ کس نمی داند چه زمانی به آنچه می خواهید می رسید و زمان دریافت آن برای هرکسی متفاوت است.

ارتعاش مثبت نسبت به خواسته های خود بسیار مهم است و برای رسیدن به خواسته های خود باید ارتعاش خود را مثبت نگه دارید.

حفظ ارتعاش ممکن است در ابتدا کمی سخت باشد اما با انجام تمرینات بسیار خوب می توانید ارتعاش را ارسال کنید که به صورت مثبت و در جهت خواسته ها ارسال می کنید.

مرحله سوم درخواست از کائنات : دریافت کردن

شک نکنید اگر قدم اول و دوم را به درستی برای پرسیدن از کائنات و ارسال ارتعاش مثبت برای رسیدن به اهداف خود بردارید، به هدفی که برای خود در نظر گرفته اید می رسید.

خواسته ها و اهداف شما می تواند هر چیزی باشد، مانند: ماشین مورد علاقه شما، تلفن همراه شما، ارتباط عالی و کار خوب و …

و به خاطر داشته باشید که شما هیچ نقشی در تعیین زمان رسیدن به اهداف خود ندارید، همه اینها به لرزشی که ارسال می کنید بستگی دارد.

4.5/5 - (50 امتیاز)