این، شروع بزرگ‌ترین تغییر زندگی شماست

یک آخر هفته میتونه همه چیز رو عوض کنه!

دوره ارتعاش ثروتدوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

زمان ثبت نام : همین آلان

زمان برگزاری: پنح شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

چگونگی برگزاری دوره: به صورت آنلاین (وبینار)

در این دوره به صورت تخصصی و پیشرفته، قدم به قدم به شما استفاده از نیروی ذهن را آموزش می دهیم تا یادبگیرید چطور زندگی دلخواهتان را با قدرت افکارتان با بالاترین نظم و دقت طراحی و تجربه کنید.

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی مباحثی که در این کارگاه مطرح می شود در هیچ کارگاه یا دوره آموزشی ایرانی و خارجی تا به امروز مطرح نشده است.

تعداد شرکت کنندگان: ۷۰۰+ نفر

مدرس: محمد جانبلاغی

هزینه ثب نام: ۳,۲۷۰,۰۰۰ تومان – با تخفیف ویژه ۸۵۰ هزار تومان

ارزش اصلی این دوره بیش از ۱۳ میلیون تومان است. که فعلا فقط با کم ترین هزینه می توانید ثبت نام کنید.

پ.ن: محمد جانبلاغی در سال شاید یک یا دوبار این دوره را برگزار کنند. و این اولین بار است که در سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.

پس تا فرصت هست با تخفیف ویژه در این دوره که قرار است برای همیشه مسیر زندگی ات را تغییر دهد ثبت نام کنید.

هم اکنون ثبت نام می کنم

مهم نیست چقدر سخت کار می کنید و زحمت می کشید

تا زمانی که با خواسته و آرزوهایتان هم فرکانس نباشید وارد زندگی اتان نخواهد شد.دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی دوره سیتسم ارتعاش ثروت چیست؟دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

محمد جانبلاغی به عنوان کوچ یا مربی، از سال ۱۳۹۶  به شما کمک می کند به اهدافتان برسید و در زندگیتان تغییرات شگفت انگیزی ایجاد کنید.

همچنین به شما کمک می کند فراتر از محدویت هایتان قدم بردارید و شروع به برداشتن قدم هایی کنید که همیشه آرزویش را دارید.

در این دوره شما به بهترین، راحت ترین، قابل دسترس ترین صورت به آرزوها و خواسته هایتان می رسید.

مهم نیست شما کجا هستید و چه امکانات و چه محدودیت­‌هایی دارید، این‌­ها اصلاً در مقابل آن چیزی که شما می­‌توانید انجام دهید، هیچ است!

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

۹۰درصد از شکست‌­ها به این دلیل است که از جای غلط شروع می‌­کنیم!

ما بارها تلاش می‌کنیم، شکست می‌خوریم باز تلاش می‌کنیم، اما بعد می‌­بینیم آن چیزی که می‌­خواستیم، نشده است!

 فراموش می‌­کنیم وضعیت آلان من نتیجه باورهای ذهنی من است. یعنی اگر من صاحب ماشین، خانه، همسر و… هستید، این­‌ها دقیقا بازتاب باورهای من هست.

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

محدودیت­‌ها و سختی‌ها، بازتاب فکر خودمان است؛

و این فکر یعنی باورها و عادات، ما را وادار به انجام کارهایی می‌­کند که به بن‌بست می­‌خوریم و آن را به گردن خداوند، این و آن می‌اندازیم؛ تقصیر پدرم است، تقصیر مادرم است، تقصیر کارفرماست، تقصیر کارگر است و مثال‌های دیگر، هرچه می­‌خواهیم بگوییم، ولی با این فکر و باورها و این عادت­‌هاما به این­جا رسیده‌ایم.دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

اگر من چیزی فراتر از این‌‌جایی که هستم را می­‌خواهم باید روی خودم سرمایه­‌گذاری کنم و این نکته پنهان و راز اساسی موفقیت است.

این که یک مسیر چگونه طی می­‌شود بستگی به این دارد که ما کی هستیم و چه باورهای داریم!

باید از خودمان شروع کنیم. روی خودتان باید سرمایه‌گذاری کنید! شمایید که این کار، این شرکت و این زندگی را به‌ وجود آورده اید.دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

از طریق دوره آموزش سیستم ارتعاش (فرکانس) ثروت شما متحول می‌­شوید، شما به همه‌چیز می‌­رسید چون ما بهترین تکنیک های را در اختیارتان قرار می دهیم و فرمول (راز پنهان موفقیت) را برایتان بازگو می کنیم.

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی  با ثبت نام و شرکت در دوره سیستم فرکانس ثروت دیگر نیازی به خرید هیچ دوره آموزشی یا جلسات دیگری جهت تغییر باورها و رسیدن به آرزوهایتان نخواهید داشت.

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

تغییر سریع باورهای محدود کننده در دوره سیستم فرکانس ثروت

مهم نیست الان در چه شرایطی زندگی می‌کنید. شرایط زندگی شما تغییر می‌کند وقتی که آرام آرام باورهای خود را تغییر می‌دهید و افسار ذهن‌تان را به دست می‌گیرید و آگاهانه باورهایی را در ذهن‌ خود نهادینه می‌کنید که به شما احساس قدرت‌، اطمینان‌ و امید می‌بخشد.

می‌خواهم دوباره به شما یادآور شوم‌، هیچ عامل عجیب و غریبی در کار نیست. تمام نتایج زندگی شما، فقط حاصل باورهایتان است.

می‌توانی فقط با تغییر باورهایت‌، آرام آرام و طی یک مسیر تکاملی‌، شرایط‌ را به نحوی تغییر دهی که هیچ ربطی به آدمی که الان هستی و شرایطی که الان داری‌، نداشته باشی.

اگر بتوانی سیستم ذهن را درست و دقیق بشناسی‌ و عملکرد این سیستم را درک کنی‌، می‌توانی از این سیستم برای خلق هر خواسته‌ای استفاده کنی.

شروع تحولات در زندگی‌ شما، از این نقطه شروع می شود. زیرا قانون ذهن این است که هر آنچه را که برایش منطقی بشود‌، خلق می‌کند.

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

دوره آموزش سیستم ارتعاش

وقتی ارتعاش خود را تغییر می دهید ، زندگی خود را تغییر خواهید داد.

شما می توانید تمام وقت خود را صرف کرده و روی اهداف خود سخت تلاش کنید ، اما اگر ارتعاش خود را تغییر ندهید ، هرگز به اهداف و آرزوهای خود نمی رسید و اهداف خود را آشکار نمی کنید.

وقتی ارتعاش انرژی شما با آنچه در زندگی می خواهید هماهنگ نباشد، به نظر می رسد همه چیز بدون در نظر گرفتن آنچه انجام می دهید، در مقابل شما قرار می گیرد.

می توانید ساعات اضافی برای کار روی رویاهای خود قرار دهید، سخت تر کار کنید، راه هایی بیابید، استراتژی بهتری یاد بگیرید، افراد با استعدادی را به شرکت خود استخدام کنید، شرکای تجاری بهتری داشته باشید و غیره. اما اگر ارتعاش و فرکانس شما تغییر نکرده است، در نهایت شما شکست را زندگی، روابط عاطفی یا کسب و کارتان را تجربه می کنید.

آیا شما روی اهداف خود سخت تلاش می کنید و تمام تلاش خود را برای رسیدن به رویاهای خود انجام می دهید؟

اما مهم نیست که چقدر تلاش می کنید، اگر این اتفاق برای شما افتاده است، باید ارتعاش خود را تغییر دهید. شما باید ارتعاشاتی ایجاد کنید که مطابق و هماهنگ با آنچه می خواهید باشد.

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

اوضاع مالیِ نابسامان کنونی‌ات قابل تغییر است اما:

نه با امتحان یک ایده‌ی دیگر؛

نه با نقل مکان کردن به یک شهرِ دیگر؛

نه با ترک این شغل و سراغِ شغل دیگری رفتن

زیرا مسئله این است که با «از این ایده به آن ایده رفتن‌»، «از این شغل به آن شغل رفتن» و «از این شهر به آن شهر رفتن‌»، با« افزایش ساعات کار‌»، با «کم کردن هزینه‌های جاری» و هزاران راهکاری که هیچ تغییری در باورهای بنیادین شما ایجاد نمی‌کند‌، نتایج‌ مالی‌ات تغییر نمی‌کند بلکه فقط از این مشکل مالی به مشکلِ مالیِ دیگری برخورد می‌کنی و از این محدودیت خودت را رها می‌کنی اما‌ گیرِ محدودیت بزرگتری می‌افتید.

زیرا ذهن تو هنوز درگیر همان باورهای محدودکننده مانده است و تو را در مداری نگه داشته که قلمرو باورهای محدودکننده است و تا زمانیکه با این باورهای محدود کننده دست به هر کاری بزنید‌، نتیجه هر تلاشی‌، قطعاً فقط محدودیت‌های بیشتر است.

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

اگر می­‌خواهید رشد کنید باید همین حالا تغییر کنید. از این رو من دوره  آموزش سیستم ارتعاش ثروت را ارتقاء دادم و با اطمینان کامل عرض می­‌کنم که بسیار بسیار متفاوت است؛ زیرا هم براساس تجربه و هم براساس علم است.

 دوره ای که مابقی عمر شما را تضمین می کند

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

شرکت در این دوره برای شما ضروری است! چرا؟ چون قرار است مهارتی را یاد بگیرید که می‌تواند تاثیری تکان‌دهنده در زندگی شما داشته باشد.

با اطمینان کامل می‌گوییم: این کامل‌ترین دوره‌ای است که در زمینۀ رسیدن به تمام آرزوهایتان وجود دارد.

معرفی خلاصه و سریع آپدیت جدید دوره ارتعاش ثروت

آموزش قدرتمندتری تکنیک ها برای افزایش عزت نفس (اعتماد به نفس) برای داشتن یک شخصیت قوی و محکم

 وقتی اعتماد به نفس نداشته باشیم، حتی اگر غول چراغ جادو هم داشته باشیم، هیچ فایده‌ای ندارد!.

پس تصمیم برای شروع تغییر نتایج زندگی‌‌ات‌، به کمک ساختن عزت نفس‌‌، صحیح‌ترین تصمیمِ ممکن است. زیرا «عزت نفس داشتن‌»، به صورت بنیادین شخصیت‌ات را تغییر می‌دهد.

وقتی عزت نفس ات را می‌سازی،تصمیم‌ها و انتخاب‌های زندگی‌ات‌، دستخوش تغییرات اساسی می‌شود و دیگر آن همه موضوعات حاشیه‌ای و بی‌اهمیت- که بخش اعظم کانون توجه‌ و فرکانس‌های تو را به خود اختصاص داده بود‌– اهمیتش را از دست می‌دهد‌ و با بستن شاه‌لوله‌ی نشتیِ فرکانسی‌ در وجودت، انرژ‌‌یِ سازنده‌ای را در تو آزاد می‌کند که‌، می‌تواند صرف شناخت و تحقق اهداف واقعی‌ات شود.

شاید باورتان نشود که مبلغ این دوره فقط ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است در صورتی که آنچه پس از استفاده از این دوره به دست می‌آورید صدها برابر ارزش خواهد داشت. شاید بشود گفت تنها یک گوشی موبایل معمولی که آن هم در صورت استفاده نادرست (که خیلی از ما اسیرش هستیم) بلای جانمان است تا راحت جانمان!

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی هزینه شرکت در کارگاه آنلاین ارتعاش ثروت

 ۳,۲۷۰,۰۰۰ تومان۸۵۰ هزار تومان

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغیثبت نام سریع در دوره

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی بلافاصله بعد از ثبت نام و پرداخت آنلاین هزینه دوره کارشناسان ما جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس می گیرند.

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه مشاوره اولیه جهت اینکه دوره ارتعاش ثروت می تواند به شما کمک کند رایگان هست. هم اکنون می توانید تماس بگیرید.

پشتیبانی و پاسخگوی سریع:

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی تلفن تماس: ۵۵۶۱ ۹۸۰ ۰۹۱۴ 

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی پاسخ سوالات متداول درباره دوره آموزش فرکانس ثروت

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی  نحوه برگزاری دوره چگونه است؟

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی این دوره به صورت آنلاین (کلاس اینترنتی) از طریق برنامه اسکایپ برگزار خواهد شد.

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

نکته مهم : اگر فرصت شرکت در این دوره را ندارید هم اکنون می توانید محصول جامع قانون جذب را تهیه کنید. ( کلیک کنید/ لینک را لمس کنید)

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغیثبت نام سریع در دوره

دوره سیستم ارتعاش ثروت {به همراه آپدیت جدید}|سایت رسمی محمد جانبلاغی

۵/۵ - (۱۴۹ امتیاز)

 1. نظر امیر محمودی راد درباره این موضوع :

  باسلام خدمت جناب جانبلاغی عزیز من علاقه فراوانی به کلاسها ومطالب ارزنده شمادارم وهمواره سعی وتلاش نموده ام به صورت عملی آنرا در زندگی به کار بندم.باتشکرفراوان

 2. نظر نوشین سجودی درباره این موضوع :

  میخواهم بگویم که از صمیم قلبم خوشحالم که با چنین سایت ارزشمندی آشنا شده ام و امیدوارم روز به روز پیشرفتش را شاهد باشیم تا مطالب ارزشمندش به کسانی که خواهان پیشرفتند همچنان انگیزه بدهد و تغییر را عملا در زندگی ببینیم%

 3. نظر زهرا رجبیان درباره این موضوع :

  با تشکر از استاد جانبلاغی گرامی موضوعات مطرح شده توسط شما خیلی قابل فهم تر از اساتید دیگس خواستم ازتون تشکر کنم.

 4. نظر سهیل درباره این موضوع :

  سلام خدمت استاد گرامی جناب آقای جانبلاغی.

  خواستم بگم : حرفای شما رو کسایی گوش میدن و میفهمند که قبلا یه فرکانسی به جهان فرستادند.

  اینهایی که در این دوره هستند و نظر دادند همونا هستند….

  (ممنونم از شما)

  1. نظر سیامک درباره این موضوع :

   سلام آقای جانبلاغی عزیز
   می خواستم یک تشکر واقعی از شما دوست عزیز کنم به خاطره این دوری آموزنده که باعث شد زندگی من به کل یک تغییراساسی کنه ممنونم ازتون .

 5. نظر مجید درباره این موضوع :

  با سلام و درو د

  من تازه به عضویت گروه شما در امده ام و چند تا از مطالب و سخنرانی های شما

  را گوش دادم من تمام زندگی خود را از دست دادم و حلا هیچی ندارم

  جز طلبکار که شخصی سر من کلاه گذاشت من یک کارمندم با ۲ تا بچه

  خواهش مکنم من را راهنمایی کنید چه کار کنم چون ابروم هم دارد می رود

  ممنون و متشکر

 6. نظر محمد مهدی ادیب درباره این موضوع :

  پروردگار بزرگ را شاکر هستم من رابا این دانستنیها مفید اشنا کرد تا بتوانم به موفقیت برسم وبرای همه ارزوی موفقیت و ثروت و سلامتی را خواهانم

 7. نظر نیما درباره این موضوع :

  سلام استاد عزیزم

  نمیدونم اگه اموزش های شما نبود چقدر طول میکشید به این موارد میرسیدم خدار را واسه شما و این ارامش… شاکرم

 8. نظر مرضیه اکبرزاده درباره این موضوع :

  سلام

  به خودم گفتم دوست داری چطور آدمی باشی؟ به دور از اینکه واقعا الان چه طوریم. دیدم که خیلی از چیزهایی را که می خواهم باشم را بدست آوردم یا هستم یادر حال بدست آوردنش هستم و بعد چیزی را که می خوام و هستم باچیزی که در قبل از سایت بودم را با خودم مقایسه کردم، دیدم که نبودم و الان بعد از مدتی از ورودم در سایت می گذرد خیلی تفاوت کردم و البته خیلیها هم خدا را شکر به من گفتند که خیلی عوض شدی .

  پیش خودم گفتم اولین رابطه باید با خودم داشته باشم اصلا ببینم خودم با خودم چه طور هستم ، راستش از دوره کوچینگ خیلی پیشرفت خوبی داشته ام.

  خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکر شکر شکر

 9. نظر مرجانه ترکان درباره این موضوع :

  استاد جانبلاغی عزیزم سلام

  من اعتراف میکنم که بهترین دوست و برادر و همکار و همراه و بهترین فردی هستی که تا کنون با او هستم ، از خدای بزرگ موفقیت روز افزون رو برای شما خواهانم ، واقعاً جایی توی زندگیم که از خدا کمک میخواستم با شما اشنا شدم و تا کنون خیلی از اموزه ها و فایل های شما بهره برده ام ، امیدوارم موفق باشی استاد بزرگوارم

 10. نظر سالار زندی درباره این موضوع :

  واقعا معجزه ست

  برای منی که یه عمر زندگی پر از استرس و نگرانی و ناامنی و کمبود اعتماد به نفس داشتم

  الان زندگیم به زیباترین شکل ممکنش رسیده

  هر روز پر از معجزه

  هر چی میخوام‌برام بلافاصله براورده میشه

  انگار خدا مثل غول چراغ جادو میاد و میگه آرزو کن تا براورده ش کنم

  عاشقتم خدای عزیزم?????

 11. نظر bahareh khajavi درباره این موضوع :

  سلام به جناب جانبلاغی عزیز

  سلام به استادِ جان و دوست داشتنی…⚘⚘⚘

  الان دیگه بعد این مدتی که عضو این سایت محبوب بودم و از دوره ها و جلسات شما استفاده می کنم میدونم باید و باید همیشه در حال تغییر باشم توی دنیایی که همه چیز درهرلحظه در جریانه در حرکته ، دیگه سکون معنا نداره و هرچی که ساکنه مرده ای بیش نیست…

  باید تغییر کنم تغییری که هر لحظه حالمو بهتر کنه و ریشهِ تغییرِ هرچیزی تغییر باورهامه،

  از همین الان بیشتر وقت میذارم برای سپاسگزار بودن …

  هر روز تحسین کردن خودم ..

  هر روز تحسین کردن دیگران …

  هر روز دیدن نکات مثبت شغلی ک دارم برای وارد شدن به مداری که شغل بهتر با درآمد بالاتر داشته باشم

  هر روز ایمان بیشتر ایمان بیشتر …

  شاید لازمه گاهی یه دورنما از آینده خودم داشته باشم با این روندی که دارم پیش میرم پنج سال دیگه ؟ ده سال دیگه ؟ بیست سال دیگه کجام؟!

  امروز یه لحظه یه فکری اومد تو ذهنم ، واقعا هرکدوم از ما هر لحظه به شوق چه چیزی یا چه اتفاقی زندگی مون رو ادامه میدیم

  لذت های زندگیم رو پیدا کنم بخاطرش حرکت کنم تغییر کنم .

 12. نظر حبیب درباره این موضوع :

  سلام بر آقای جانبلاغی عزیز .

  خواستم تشکری از زحماتتان که برای انگیزه و انرژی دادن به ما برای موفقیت هر چه بیشترمان، داشته باشم و خدارو هر روز سپاسگزارم که عضو سایت بینظیری هستم که صادقانه ما را در این مسیر حمایت میکنن و هر لحظه سوخت لازم را برای پروازمان را در اختیارمان قرار میدهین. و از ته دلم فریاد میزنم که شما بینظیرین.

  همیشه پویا و پاینده باشین.

 13. نظر سیناگلابی درباره این موضوع :

  باسلام
  واقعا اول از خدا متشکرم بعد از استاد بزرگوار استاد محمدجانبلاغی که منی زندگی پراز ناخوشی استرس اضطراب شدید داشتم، منی که همیشه زندگی پر از دعوا داشتیم خوابی نا آرام
  که انگار اتفاقات خوش با زندگیم قهر کرده بودن ولی اول با کمک خدا بعد راهنمایی و مشاوره های استاد جانبلاغی در این لحظه بهترین اتفاقات زندگی را تجربه میکنم و خواهم کرد و زندگی پراز اتفاقات خوب و ارامش دارم
  بازم متشکر.

  1. نظر لیلا احمدوند درباره این موضوع :

   با سلام
   دوسال پیش وقتی بچه سوم هنوز به دنیا نیامده بود.
   همین آقای جانبلاغی حاضر شدند دو جلسه با من همراه باشن .بلکه من از اعصاب خوردی و فشار روانیم کم کنم.
   بدون چشم داشت.
   حالا فرزندم راه میرود ومن را صدا میزند اما خوبی ایشان را من فراموش نمیکنم.

 14. نظر رشید از اسپانیا درباره این موضوع :

  اگر این را می خوانید ، به یاد داشته باشید که از آنچه تصور می کردید قویتر هستید ، اکنون درد تمام شده است. سفر جدیدی را شروع کنید و حرکت کنید! دوستت دارم

 15. نظر ناشناس درباره این موضوع :

  باسلام خدمت جناب جانبلاغی عزیز من علاقه فراوانی به کلاسها ومطالب ارزنده شمادارم وهمواره سعی وتلاش نموده ام به صورت عملی آنرا در زندگی به کار بندم.باتشکرفراوان
  ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان این هزینه سه ماه کار من هست !!!!!
  هزینه شرکت در کارگاه آنلاین ارتعاش ثروت است !!!!
  جناب جانبلاغی
  تجدید نظر بفرمایید قیمت بالاست .

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت