نحوه درخواست از خداوند در قرآن چگونه است؟

قانون درخواست چیست؟

می توان گفت که درخواست از خدا یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای رسیدن به اهداف و خواسته هاست که در این مقاله تمامی مراحل و روش های درخواست از خدا را به طور کامل به شما آموزش می دهیم.

شما می توانید از قانون جذب کائنات برای رسیدن به تمام اهداف و خواسته های خود استفاده کنید.

برای رسیدن به خواسته ها و اهداف باید به درستی از خدا بخواهد و کائنات به درخواستی که از آنها می شود پاسخ می دهد.

کسانی که با قوانین جذب آشنا هستند باید این فرمول سه گانه را به خوبی بدانند

درخواست، پاسخ (باور) و دریافت

من دیده ام که مردم می گویند، پرسیدم. من این قانون را می شناسم و درباره آن زیاد شنیده و خوانده ام، اما وقتی به زندگی آنها نگاه می کنید، می بینید که آنها تقریباً هیچ چیز را تغییر نداده اند، یعنی آنها فقط این فرمول را می دانند و فقط فکر می کنند کارآمد است. واقعیت چیز دیگری است

قانون درخواست بیان می کند که برای دریافت درخواست، خواسته یا پاسخ به سؤال خود، ابتدا باید دقیقاً بدانید که چه می خواهید.

یعنی اگر هر لحظه و ناخودآگاه از شما پرسیده شود که در آن لحظه چه می خواهید و به دنبال چه هستید (؟)

شما باید بتوانید درخواست خود را با جزئیات کامل برای سوال کننده توضیح دهید.

در این مرحله، میل شما نسبت به خودتان کاملاً مشخص است، بنابراین دنیا بر اساس سیگنال هایی که از شما دریافت می کند دقیقاً می داند که شما چه می خواهید.

به عنوان مثال، اگر خانه جدیدی می خواهید، باید آنچه را که می خواهید بنویسید، بدون هیچ محدودیت ذهنی و منطقی، یا مدام آن را مرور کنید و با خودتان در مورد آن صحبت کنید. این مثال را در نظر بگیرید. این نمونه ای از تمایل به شفافیت است.

این ابهام شما مثل این است که بخواهید کانال تلویزیون را عوض کنید. اگر نمی دانید به کدام کانال می خواهید بروید و دکمه مناسب روی ریموت کنترل را فشار نمی دهید، چگونه تلویزیون می داند که به کدام کانال سوئیچ کند؟!

نحوه درخواست از خداوند

ضرب المثلی هست که می گوید اگر ندانی کجا می خواهی بروی، جایی نمی روی.

نباید امیدوار باشید که خدا می داند من چه می خواهم. بدان که وقتی از خدا می خواهی، خدا می خواهد که دقیق و شفاف باشی.

به این آیه توجه کنید:

یَسْأَلُهُ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ کُلَّ یَوْمٍ هُوَ فِی شَأْنٍ ﴿۲۹﴾

هر که در آسمانها و زمین است از او درخواست مى ‏کند هر زمان او در کارى است (۲۹)

و یا در داستان طوفان نوح، زمانی که نوح در کشتی بود و همه جا را آب فرا گرفت، بعد از مدتی نیاز بود که آب کم کم پایین رفته و کشتی نوح بر زمین بنشیند. در اینجا خداوند به نوح وحی میکند که این خواسته را درخواست کن:

وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِی مُنْزَلًا مُبَارَکًا وَأَنْتَ خَیْرُ الْمُنْزِلِینَ ﴿۲۹﴾

و بگو پروردگارا مرا در جایى پربرکت فرود آور [که] تو نیکترین مهمان‏نوازانى (۲۹)

ببینید، ما نمیتوانیم بگوییم خدا خودش میداند که جای خوبی کشتی را فرود آورد. خود خداوند به نوح فرموده که این خواسته را درخواست کن.

طبق قانون درخواست چون جهان بصورت یک سیستم برنامه ریزی شده است که به درخواست های انسانها گوش داده و آنها را عملی می کند.

این درخواست ها از طریق زبان، تجسم، شکرگزاری و صحبت کردن و غیره انجام می شود. جمله ی معروفی از استر هیکس هست که میگوید بخواه و به تو داده خواهد شد.

وقتی از کائنات سوال می کنید، حتما درخواست خود را خیلی واضح بیان کنید. هر چه درخواست شما واضح تر باشد، ارتعاش بیشتری به هدف خود می دهید. برای روشن شدن خواسته راجب اهداف خود را بنویسید و صحبت کنید.

تمرکز کردن

روی خواسته ها و اهداف خود تمرکز کنید هر چه بیشتر تمرکز کنید، کیهان پیام شما را سریعتر دریافت می کند. شما باید اهداف خود را به خود یادآوری کنید و احساس خوبی داشته باشید.

احساس کنید

خواسته ها و اهداف خود را در زندگی خود احساس کنید، احساس میل باعث می شود آرزویی که به کائنات می دهید قوی تر شود. یکی از مهم ترین مراحل قانون جذب این است که اهداف خود را احساس کنید. باید احساس کنید که هدفی در زندگی دارید و به آن رسیده اید.

رهایی خواسته

وقتی ارتعاش اهداف خود را به کائنات می فرستید، میل خود را برای رسیدن به آن رها کنید. به عنوان مثال، وقتی یک نامه واقعی برای شخصی منتشر می کنید، دیگر لازم نیست بخواهید که آن نامه به هدف خود برسد. مقصد خواهد رسید.

هرگز منفی نباشید

بعد از اینکه درخواست خود را به کائنات دادید ذهن خود را از افکار منفی خالی کنید . این را بدانید که هر چقدر افکار شما منفی باشد ارتعاش ناخواسته و منفی به سمت اهداف خود میدهید ارتعاش منفی باعث میشود که کائنات زمان رسیدن به درخواست شما را به تاخیر بیندازند . با تمرین کردن احساستان را خوب نگهدارید.

مقدمات را فراهم کنید

قبل از رسیدن به اهداف خود رزرو کنید. مثلاً اگر کتابی را سفارش دهید، جای مناسبی را برای آن کتاب در کتابخانه خود آزاد می کنید که آن را در محلی که قبلاً آن را تهیه کرده اید قرار می دهید.

در زندگی خود فراموش نکنید که برای آرزوهایی که به کائنات فرستاده اید جا باز کنید و قبل از رسیدن درخواست مقدمات را فراهم کنید.

ارتعاش خود را قوی تر کنید 

برای نزدیک‌تر شدن به خواسته‌هایتان، کارهایی را انجام دهید که ارتعاش شما را قوی‌تر و قوی‌تر می‌کند تا به هدفتان برسید. تجسم رجب مستلزم سخن گفتن، شکرگزاری و… است.

از منفی ها دوری کنید 

از هر چیزی که شما را وادار به تفکر منفی می کند دوری کنید. مکان های منفی، اخبار، فیلم ها، افراد منفی و بد را از زندگی خود حذف کنید تا ارتعاشات خود را حفظ کنید و احساس خوبی داشته باشید.

نگران نباشید

نگرانی در مورد اینکه چرا درخواست من برآورده نشد منجر به ارسال ارتعاش منفی می شود. مطمئن شوید که کار خود را به خوبی انجام می دهید، قطعا به آنچه می خواهید خواهید رسید.

پس اصلا نگران نباشید و نگرانی و استرس را کنار بگذارید. ممکن است برای رسیدن به هدف و خواسته خود فکر کنید که به دلیل عدم دریافت درخواست درخواستی ارسال نکرده اید، در نظر داشته باشید که کائنات اصلا زمان نمی شناسد. پس استرس و نگرانی را از خود دور کنید.

باور کنید دریافت می کنید

شما باید مطمئن شوید که به اهداف خود می رسید. اطمینان به درخواستی که ارسال می کنید زمان مورد نیاز برای دریافت درخواست شما را کاهش می دهد. مطمئن باشید با ارسال درخواست پاسخ 100% دریافت خواهید کرد.

دوستدارتان محمد جانبلاغی

4.4/5 - (478 امتیاز)