چگونه کائنات را صدا کنیم؟

چگونه کائنات را صدا کنیم؟ در این مقاله به صورت کاملا جامع به شما آموزش می دهیم که چگونه با درخواست از کائنات به اهداف و خواسته های خود برسید پس تا پایان با ما همراه باشید.

می توان گفت که درخواست از کائنات یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای رسیدن به اهداف و خواسته ها است که در این مقاله روش های پرسش از کیهان را به طور کامل به شما آموزش می دهیم.

چگونه از کائنات درخواست کنیم و نتیجه بگیریم؟

درخواست چیزی فقط از طرف شخص یا موجود خاصی نیست، برای رسیدن به اهداف و خواسته ها نباید فقط از مردم بخواهیم به درخواست ما گوش دهند و به آنچه می خواهیم برسیم.

شما می توانید از دنیایی که در آن زندگی می کنید آرزوهایی داشته باشید و کائنات مطابق خواسته ها و اهدافی که دارید خواسته ها و اهداف شما را برآورده می کند.

به هر چیزی که در جهان هستی کائنات گفته می شود که بتواند دستورات ما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

اما باید چگونه درخواست کنیم؟

به طور کلی، شما باید بدانید که چگونه از کائنات بپرسید. اگر خواسته های شما از کائنات ضعیف باشد، مطمئن باشید که خیلی دیر به هدف و خواسته های خود خواهید رسید، پس باید یاد بگیرید که چگونه از کائنات بپرسید.

خدا را شکر که تا به حال خیلی زودتر از آنچه فکر می کنم به هر آنچه از هستی خواسته ام رسیده ام یا اگر معیار زمان را بردارید تا به حال به تک تک خواسته هایم رسیده ام.

دلیل همه موفقیت های من این است که آرزوهایم را با قدرت از کائنات می خواهم و کائنات به راحتی خواسته ها و اهدافم را برآورده می کند.

کائنات چه چیزی هستند ؟

همه چیز در این دنیا می توان گفت جزئی از کیهان است، درختان، کوه ها، جنگل ها، ستاره ها، آسمان، ماشین شخصی شما، موبایل شما و … همه چیز و همه چیز جزئی از جهان هستی است.

کائنات نیز مانند انسان دارای روح است. اگر جهان هستی را به درستی درک کنید و خواسته ها و اهداف خود را از آنها بپرسید، صددرصد به این هدف و هدف خواهید رسید.

برای رسیدن به آنچه می خواهید، باید به قول خودشان بخواهید که به شما داده شود. اگر می بینید که در زندگی بسیار موفق است، پول و ثروت زیادی دارد، برای این است که پرسیدند و کائنات جواب دادند.

درخواست کردن چیست ؟

بسیاری از مردم فکر می کنند که درخواست چیزی به معنای شکایت، شکایت و دعا است که این اشتباه بسیار بزرگی است که باعث می شود مردم نخواسته و به خواسته خود نرسند.

برای اینکه بدانید چگونه از کائنات بپرسید، باید اصول پرسیدن را بدانید و رعایت کنید تا به اهداف و خواسته های خود برسید.

برای درخواست از کائنات مراحل زیر را مو به مو انجام بدهید و تمرین کنید :

5 تمرین برای درخواست از کائنات

  • 1- خواسته خود را مشخص کنید و در کتاب اهداف خود بنویسید، آرزوی شما می تواند هر چیزی که می خواهید باشد مانند آیفون، ماشین، شغل مناسب و شوهر خوب با کارکردی که می خواهید.
  • 2- احساسات خود را با خواسته هایتان خوب کنید، طوری رفتار کنید که احساس واقعاً خوبی داشته باشید، تا وقتی به خواسته ها و اهداف خود فکر می کنید، نگران و استرس نباشید، احساس خوب معیار مهمی برای رسیدن به خواسته های شما باشد. کائنات.
  • 3- رجب در مورد خواسته های خود صحبت کنید (چه با خودتان و چه با دیگران): زبان ما اهداف ما را بیان می کند همانطور که ما در مورد اهداف خود صحبت می کنیم، این یک درخواست بسیار قوی از کائنات است که کائنات ما روی این اهداف متمرکز شده است. . هر چه بیشتر در مورد خواسته های خود صحبت کنید، زمان رسیدن به خواسته هایتان نزدیک تر می شود.
  • 4- خواسته خود را در زندگی خود احساس کنید، طوری رفتار کنید که گویی به خواسته خود رسیده اید و اکنون دقیقاً همان خواسته را دارید.
  • 5_ هرگز تسلیم نشوید: هیچکس نمی داند چه زمانی باید به خواسته هایتان برسید و همه چیز و همه چیز به شما بستگی دارد، پس باید برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید و مورد دزدی قرار نگیرید.

این 5 مرحله مراحل اصلی درخواست از کائنات است، حتما این مراحل را در تمام جنبه های زندگی خود دنبال کنید و مطمئن باشید که به اهداف خود خواهید رسید.

4.2/5 - (71 امتیاز)