سریع ترین روش برای جذب سلامتی و عشق

تا زمانی که مفهوم قانون جذب عشق را درک نکنید، نمی توانید از آن به درستی استفاده کنید. قانون جذب عشق یک قانون طبیعی است که در صورت استفاده صحیح می تواند به شما در یک رابطه عاشقانه یا جذب همسر دلبندتان کمک کند.

از ابتدای تولدت تا امروز در تمام جنبه های زندگیت مثل عشق، ثروت و … قانون جذب وجود داشته. قانون جذب عشق به دردت میخوره چون قانونه!

عشق یک احساس بسیار عمیق و دلپذیر است که در قلب همه مردم وجود دارد. اگر به دنبال یک رابطه عالی هستید یا می خواهید رابطه خود را بهبود ببخشید، این مقاله این است که قانون جذب عشق کلید شماست.

استفاده از قانون برای جذب عشق در زندگی می تواند کیفیت رابطه شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. قبل از اینکه به قانون جذب عشق برسیم، اجازه دهید شما را با قانون جذب آشنا کنم. اکثر افرادی که می خواهند از قانون جذب استفاده کنند اطلاعات و دانش کمی در مورد قانون جذب دارند و من سعی می کنم قبل از ورود به موضوع اصلی شما را با قانون جذب آشنا کنم.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست یکی از سوالات متداول بسیاری از مصرف کنندگان است. قبل از اینکه بتوانید از قانون جذب برای رسیدن به تمام اهداف و آرزوهای خود استفاده کنید، باید بدانید قانون جذب چیست و چگونه عمل می کند.

قانون جذب

چشمان خود را به دنیایی از امکانات بی پایان باز کنید به عبارت دیگر، قانون جذب وارد زندگی ما می شود، توانایی جذب هر چیزی که به آن توجه می کنیم.

اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن، ملیت یا مذهب، همه ما مستعد قوانین حاکم بر جهان از جمله قانون جذب هستیم.

قانون جذب از نیروی ذهن برای ترجمه آنچه در ذهن ماست استفاده می کند و آن را به واقعیت تبدیل می کند. به طور کلی، همه افکار در نهایت به چیز تبدیل می شوند. اگر روی غم و اندوه و افکار منفی تمرکز کنید، اتفاقات منفی را تجربه خواهید کرد. اگر روی افکار مثبت تمرکز کنید و اهدافی برای رسیدن به هدف خود داشته باشید، با اقدامات گسترده راهی برای رسیدن به آنها خواهید یافت.

به همین دلیل است که جهان مکان فوق العاده زیبایی است. قانون جذب بیان می کند که هر کاری که می توانید در یک پروژه انجام دهید را می توان برای رسیدن به جایی که می خواهید به دست آورد.

قانون جذب یکی از بزرگترین رازهای زندگی است. تعداد کمی از مردم می دانند که قانون جذب چگونه بر زندگی روزمره آنها تأثیر می گذارد. چه آگاهانه یا ناخودآگاه این کار را انجام دهیم، در هر ثانیه از وجودمان، مانند آهنرباهای انسان عمل می کنیم، افکار و احساسات خود را استخراج می کنیم و بیشتر آنچه گفته می شود را دوباره جذب می کنیم.

متأسفانه، بسیاری از ما هنوز نسبت به پتانسیل هایی که در اعماق وجودمان حبس شده اند، کور هستیم. در نتیجه کنترل افکار و احساسات راحت‌تر می‌شود. شما این باورهای غلط را به ارتعاش در می آورید و احساسات و اتفاقات ناخواسته بیشتری را وارد زندگی خود می کنید.

تاریخچه قانون جذب

قبل از شروع سفر باورنکردنی روشنگری واقعی در قانون جذب، مهم است که بدانید می توانید آن را در زندگی خود به کار ببرید و اگر از ابزارهای مناسب استفاده کنید می تواند موثر باشد.

صدها سال پیش تصور می شد که قانون جذب توسط بودا آموزش داده شده است. او معتقد بود که “آنچه که شده اید همان چیزی است که فکر کرده اید.” این اعتقادی است که ذاتی قانون جذب است.

با گسترش این مفهوم در فرهنگ غربی اصطلاح “کارما” – باوری که در بسیاری از جوامع رایج است – به وجود آمد.

برای قرن‌ها، این باور رایج در میان بسیاری از مردم بوده است که آنچه به دنیا می‌دهید (خواه عصبانی، خوشحال، متنفر یا دوست‌داشتنی) ممکن است در نهایت برگردد و شما را آزار دهد.

این یک مفهوم ساده و آسان برای دنبال کردن است که برای بسیاری از سال ها محبوب بوده است.

این نشان می دهد که ایده قدرت جذب چیز جدیدی نیست. اکنون برای بسیاری از ما به طرق مختلف قابل تشخیص است.

اصول اولیه قانون جذب را می توان در آموزه های بسیاری از تمدن ها و گروه های مذهبی نیز یافت.

آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

همانطور که قبلاً گفته شد، قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ رعایت شده است. و بسیاری از مردان و زنان بزرگی که اثر خود را در این جهان به جا گذاشته اند، قانون جذب را به یکی از بزرگترین نیروهای روی زمین تبدیل کرده اند.

با بسیاری از شاعران، هنرمندان، دانشمندان و متفکران بزرگ مانند شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون، همه آنها این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود منتقل می کنند.

بسیاری از طرفداران مدرن از قانون جذب استفاده کرده اند، از جمله اپرا وینفری، جیم کری و دنزل واشنگتن. علاوه بر این، با بیش از 5.8 میلیون دنبال کننده در فیس بوک، داستان های موفقیت زیادی در مورد قانون جذب وجود دارد.

سخت ترین بخش پذیرش حقیقت در مورد آنچه قانون جذب ارائه می دهد این است که بدانید هر تصمیمی که در زندگی می گیرید، خوب یا بد، به شما بستگی دارد.

با این حال، هنگامی که به طور واقعی کلید قانون جذب را درک کردید، می توانید با امید و شجاعت بیش از حد این آگاهی را تجدید کنید که آزادید مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید و خود را برای همیشه از چرخه ترس رها کنید. اضطراب یا منفی گرایی که برای مدت طولانی شما را متوقف کرده است.

استفاده ار قانون جذب برای سلامتی

برای جذب سلامتی مهم ترین نکته این است که بیماری را یک حالت پایدار و تغییر ناپذیر نبینید و بدانید بیماری تان فقط یک هشدار گذار بوده است که شما بیشتر از قبل به نعمت سلامتی جسمانی تان توجه کنید.

هیچ تردیدی نیست که همه ما آرزوی داشتن سلامتی را داریم و دلمان می خواهد همواره سالم و شاداب باقی بمانیم.

اما مسئله اینجاست که نمی دانیم از چه راهی باید سلامتی خود را حفظ کنیم و از چه راهی باید اقدام کنیم.

وقتی بیمار شدیم و می خواهیم دوباره سلامتی خود را به دست آوریم, باید بدانیم وقتی بیمار هستیم, نباید به خود دروغ بگوییم و انکار کنیم که بیمار هستیم و در سلامت کامل به سر می بریم, بلکه باید روش درمان صحیح بیماری را پیدا کنیم, این روند مسیر نمی شود مگر با استفاده از نیروی خود درمانی, که در درون هر یک از ما قرار دارد.

از آنجایی که بدن همیشه از مغز فرمان می برد, باید حداکثر تا جایی که می توانیم, در طرز تفکر و نگرشمان تغییرات اصلاحی مثبتی را ایجاد کنیم.

باید با نگرشی دقیق به تک تک اعضای بدن, از عضلات گرفته تا سلول های بدن, مراقبت لازم را داشته باشیم و انرژی مثبت و پیام سلامتی را به تمام جسممان بفرستیم و با امیدواری و تقویت روح و جسم خود, بر بیماری مسلط شویم.

ضمن این که بیماری خود را جدی می گیریم, ولی خود, روحیه و ذهنمان را باید جدی تر بگیریم تا بیماری نتواند بر ما چیره شود.

تمام بیماری های غیر قابل درمان از بیماری های جسمی-روحی, نشات می گیرند.

مغز فرمان منفی می دهد, جسم فرمان منفی را می پذیرد و مطابق آن عمل می کند.

بنابراین تا جایی که می توانیم, به نیروی خود درمانی مان شک نکنیم و ایمان کامل داشته باشیم, هر چقدر اقدام موثر انجام دهیم, سلامتی خود را باز می یابیم.

بیماری چیزی نیست جز یک هشداری که نشان می دهد شما افکار و باورهایی دارید که برای تان مضر هستند و این  از اثر مخرب این افکار غلط در بدن تان خود را نشان می دهد.

اینکه شما از بیماری تان احساس ترس یا رنج داشته باشید طبق قانون جذب بیماری تان را بیشتر می کند تا شما مقدار بیشتر ی از این حاسا رنج و ترس بدست اورید در حالی که با تغییر کانون توجه تان روی چیز هایی که احساس خوبی به شما می دهند باید حواس و تمرکز و توجه تان از روی بیماری را بردارید و تا جایی که لحظات بیشتری در روز یادتان برود بیمار هستید و بدن شما به محض اینکه احساس خوب و روحیه کلی تان در طول روز بالاتر رود خودش به بهترین نحو بیماری را محو و درمان خواهد کرد.

هر چیزی که به شما حس خوبی بدهد شما را به سلامتی نزدیک تر خواهد کرد.

بسیار از درمان های پزشکی به منظور یاری دادن به بدن برای خودترمیمی انجام می شوند و مهمترین نکته در هر درمانی روحیه ی خوب شما در هنگام بیماری است که میتوانید به توجه کردن به چیزهایی که حس و حال تان را بهتر می کند روحیه خودتان را بالا و بالاتر ببرید ؛ خندیدن ، شادی و سرگرم کردن خودتان به شدت روند بهبودی تان را سریع تر و بیشتر خواهد کرد.

در هنگام بیماری تاجای ممکن باید حواس و تجه تان را از روی بیماری منحرف کنید و اینکار را با پرداختن به کار ها و چیزهایی که خیلی شما را خوشحال می کنند انجام دهید.

قانون جذب عشق چیست؟قانون جذب عشق

انسان موجودی ارتعاشی است که ذهن انسان او همیشه ارتعاشاتی را به کائنات می فرستد، اما زمانی که شما می خوابید، ارتعاشی که ذهن شما می فرستد متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات خود را بگیرید، زیرا زنده بودن یعنی احساس زنده بودن.

وقتی می خوابید، ارتعاشات را به کائنات نمی فرستید، اما احساسات دارید. و یک سوال که پیش می آید این است که آیا می توانیم از قانون برای جذب عشق در خواب استفاده کنیم؟

به طور کلی بحث عواطف یکی از مهمترین و اساسی ترین موضوعات در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است زیرا این احساسات فعلی شما هستند که زندگی شما را تعیین می کنند.

احساسات به دو دسته تقسیم می شوند: احساس بد و احساس خوب. این دقیقاً مانند یک قطب نما است.

اگر احساس بدی دارید، نشانه آن است که راه را اشتباه می روید و از خواسته ها و اهداف خود دور می شوید.

اما اگر احساس خوبی دارید نشانه آن است که در مسیر درستی قرار گرفته اید و برای رسیدن به هدفی که دارید باید به احساس خوب ادامه دهید.

هر چه احساس بهتری داشته باشید، زندگی شما بهتر می شود و هر چه احساس بدتر داشته باشید، بیشتر جذب ناخواسته ها و چیزهایی می شوید که نمی خواهید.

عاطفه نقش بسیار مهم و اساسی در قانون جذب عشق دارد. شما باید احساسات خود را کنترل کنید.

چرا احساس خوب مهم است؟؟

همانطور که گفتیم، احساسات راهنمای دقیقی هستند. مهمترین و اساسی ترین نقش در قانون جذب، نقش احساسات است.

احساسات به شما نشان می دهد که چه چیزی شما را جذب می کند. اگر احساس بدی دارید، نشانه آن است که ناخواسته ها و ناخواسته ها را می بلعید و از اهداف و خواسته های خود دور می شوید.

اما اگر احساس خوبی دارید، لازم نیست نگران چیزی باشید، زیرا خواسته ها را جذب می کنید و به رویاهای خود نزدیک می شوید.

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و چگونه بفهمیم که داریم ارتعاشی از عشق را به کائنات می فرستیم؟

فقط با احساس خوب می توانید تضمین کنید که عشق می دهید و طبق قانون جذب وقتی ارتعاش را به هر چیزی بفرستید به شما باز می گردد.

وقتی دیگران را دوست دارید، ارتعاشی از عشق را به کائنات می فرستید و عشق زیادی به شما باز می گردد.

به قول مولانا:

خوش باش که هرکه راز داند / داند که خوشی، خوشی کشاند

شیرین چون شکر تو با شاکر / شاکر هر دم شکست آنها

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟

برای اینکه از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگی شما شود، باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و جهان به ارتعاشاتی که دریافت می کنند پاسخ می دهد.

دیگران را از طریق محبت، تشویق، حمایت و قدردانی و یا با احساس خوب دیگری دوست دارید، همین عشق بیشتر وارد زندگی شما می شود و در تمام جنبه های زندگی خود مانند سلامتی، ثروت، خوشبختی و واردات شغل عشق می ورزید.

اگر از طریق اتهام زدن، شایعات، عصبانیت یا سایر احساسات بد نسبت به دیگران احساس منفی داشته باشید، همان احساس منفی را خواهید داشت. وقتی یک ارتعاش منفی به کیهان می فرستید، کائنات چندین برابر آن را وارد زندگی شما می کند.

مطمئن باشید هر ارتعاشی که می فرستید کیهان را چندین برابر به زندگی شما وارد می کند. به همین دلیل است که می گویم شما باید احساسات خود را خوب نگه دارید.

اگر فرد ثروتمندی را دیدید و تشویقش کردید و سپس با گفتن اینکه سزاوار آن است به او ثروت بدهید، مطمئن باشید که در حال جذب ثروت هستید.

اگر ببینید دختر و پسری عاشق یکدیگر می شوند و حالتان بد می شود، نفرت را جذب می کنید.

اما اگر احساس بدی ندارید و حس خوبی را در خود پرورش می دهید، حتما عشق و روابط خوب را جذب کنید.

همانطور که گفتم، بهترین راه برای دیدن اینکه چه ارتعاشاتی به کیهان می فرستید این است که به احساسات خود توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که دیگران را دوست داشته باشید تا عشق بیشتری وارد زندگی شما شود.

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟

ساده ترین راه برای اینکه بفهمید از قانون برای جذب عشق استفاده می کنید این است که به رابطه خود نگاه کنید.

اگر رابطه شما خوب است، به این معنی است که ارتعاش مثبتی که به جهان هستی می فرستید از ارتعاش منفی آن رابطه بیشتر است.

اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معنی است که ارتعاش منفی که ارسال می کنید بیشتر از ارتعاش مثبت است و بهترین و موثرترین راه این است که بر خلاف ارتعاش منفی خود یک ارتعاش به کائنات بفرستید.

چطور همسر ایده آلم را با قانون جذب عشق پیدا کنم؟

بهترین ابزار برای موفقیت در ارتباطات و انتخاب فرد ایده آل این است که فردی را انتخاب کنیم که افکار و باورهایش در مورد هدف ما برای ارتباط با او با یکدیگر سازگار باشد.

در این مقاله از این اصل برای جذب افراد مناسب برای علت و انگیزه رابطه خود استفاده خواهیم کرد.

تنها یک نفر است که می تواند بهترین و ایده آل ترین فرد را برای شما تعیین کند و آن شخص فقط شما هستید. زیرا تنها کسی که هدف رابطه شما و خصوصیات شخصی شما را می داند کسی جز شما نیست.

آیا جذب فرد خاص با قانون جذب عشق ریسک دارد؟

اگر شخص خاصی که به دنبالش هستید از شما بخواهد که این کار را انجام دهید و نه تنها بی خطر است، بلکه در زندگی رویایی خود خیلی زودتر از آنچه تصور می کنید یکدیگر را غافلگیر خواهید کرد، اما اگر در رویای آن شخص نیستید، چه چیزی است. وظیفه

و اگر فرض کنیم که فرد از قانون جذب نیز استفاده می کند، در این صورت یک کشمکش طولانی و دشوار بین این دو کاربرد وجود دارد و برنده می شود که کدام یک از قانون جذب قوی تر استفاده می کند.

و یک نکته بسیار مهم وجود دارد؛ آیا دوست دارید با کسی زندگی کنید که نمی خواهد با شما زندگی کند، با کسی که رویاهای او نیستید؟ آیا این زندگی من است اصلا؟

قانون جذب فرد موردعلاقه و برگرداندن معشوق

در نهایت می خواهیم تاثیر قانون جذب را در بازگشت یک عزیز یا یک فرد خاص بررسی کنیم. آیا می توانیم با قانون جذب به یک فرد خاص برسیم یا یک عاشق گمشده را برگردانیم؟

از نظر تئوری امکان پذیر است. اما فکر کردن مداوم به یک فرد خاص معمولاً به این معنی است که شما ذهنیت بسته ای دارید و بنابراین بعید است قانون جذب در چنین شرایطی نتیجه دلخواه را برای شما به ارمغان بیاورد.

افرادی که از قانون جذب برای رسیدن به عشق استفاده می کنند، افراد مناسبی را که دنیا سر راهشان قرار می دهد، به امید رسیدن به معشوق گمشده خود رد نمی کنند.

تمرکز روی یک نفر به معنای چرخش به چپ و راست به سمت مردان مناسب دیگری است که می توانند همان شادی و شادی را برای شما به ارمغان بیاورند که باید با معشوق خود داشته باشید.

با این حال، اگر رابطه شما با فردی که دوستش داشتید، رابطه ای است که همیشه می خواستید، بهتر است سعی کنید یک بار برای همیشه او را به روش درست بازگردانید.

دوره بازگرداندن عشق و ازدواج

برای جذب عشق با قانون جذب باید به جای خواستن روی داشتن تمرکز کنید و به جای خواستن دست به کار شوید و برای رسیدن به رویای خود تلاش کنید. برای جذب عشق، باید خود را تغییر دهید تا زندگی خود را بسازید.

برای اعمال قانون جذب در عشق و ازدواج با یک عزیز، ابتدا باید افکار منفی را از خود دور کنید، با خودتان آشتی کنید، قدردان داشته هایتان باشید و زندگی را سخت نگیرید.

برای بهبود روابط خود با دیگران، روابط خود را با خود بهبود بخشید. برای رسیدن به آرزوی عشقی خود را دست کم نگیرید، داستان زندگی خود را با اطمینان بنویسید.

رویای خود را تجسم کنید و آن را از کائنات بخواهید. در نهایت یک زندگی عالی بسازید و دیگران را دعوت کنید تا تأثیر قانون را در جذب عشق ببینند و از رسیدن به آرزوی خود لذت ببرید!

4.7/5 - (41 امتیاز)