راز و رمز کائنات برای رسیدن به تمام خواسته ها

اگر رمز و اسرار کائنات را بدانید و در زندگی خود به کار ببرید و اهداف خود را از راه درست به کائنات بفرستید، می توانید به هر چیزی که می خواهید برسید.

برای هر چیزی که می خواهید در زندگی خود داشته باشید، مانند جدیدترین مدل ماشین، مجلل ترین خانه، رسیدن به یک شغل رویایی، ایجاد یک رابطه عالی و عاشقانه با عشق و همسرتان، افزایش درآمد و هر آرزو و هدفی که دارید، شما باید راز جهان را در اختیار داشته باشید.

بسیاری از افراد معتقدند که همیشه باید از نظر فیزیکی به خواسته ها و اهداف خود برسند، اما اصلا اینطور نیست. برای رسیدن به چیزهایی که می خواهید، تا زمانی که با خواسته هایتان ارتعاش نکنید، نمی توانید به آنها برسید. کائنات اهداف شما را به ساده ترین شکل ممکن وارد زندگی شما می کند.

هم ارتعاش شدن با خواسته‎‌ها یکی از راز و رمز کائنات می باشد

راز و رمز کائنات چیست ؟

رمز و راز هستی مجموعه ای از رازهایی است که از طریق آن می توانید به تمام اهداف و خواسته هایی که دارید دست یابید و در تمام جنبه های زندگی خود موفق شوید.

موفقیت و پیشرفت شما ربطی به وضعیت فعلی شما ندارد، اگر وضعیت مالی، سلامتی، روابط و … مناسبی ندارید، دلیلی ندارد که دیگر نتوانید در زندگی خود پیشرفت کنید و به آرزوهای خود برسید.

می توان گفت علت همه این مشکلات و ناخواسته های زندگی شما ارسال ارتعاش و فرکانس اشتباه به کائنات است.

خداوند جهان هستی را به گونه ای آفرید که مردم از قدرت خود برای رسیدن به تمام اهداف و خواسته های خود استفاده کنند.

تنها وظیفه کائنات دریافت ارتعاش و فرکانس ذهن و افکار شما و واکنش به این ارتعاش است.

اگر بخواهم این را به زبان ساده برای شما توضیح دهم، یعنی افکار شما دارای انرژی و ارتعاش هستند، این انرژی از ذهن شما به کائنات ارسال می شود و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت کرده اند، ناخواسته یا خواسته وارد زندگی شما می شود.

مثلاً اگر به بی پولی و بیکاری فکر می کنید، ارتعاش بی پولی و بیکاری را به کائنات می فرستید و کائنات بی پولی و بیکاری بیشتری را وارد زندگی شما می کند.

شما باید ارتعاش افکار و ذهنتان را در اختیار بگیرید و کنترل کنید.

وقتی ارتعاشی که به کائنات می فرستید در جهت خواسته ها و اهداف شما باشد، کائنات خواسته های شما را به ساده ترین شکل ممکن وارد زندگی شما خواهد کرد.

شما این قدرت را دارید که موقعیت خود را کامل کنید. کائنات این قدرت را دارد که شما را به تمام خواسته هایتان برساند، این به شما بستگی دارد که چگونه از جهان برای خواسته های خود استفاده کنید.

دستیابی به بزرگترین چیزها از طریق کائنات کار سختی نیست و برای کائنات مهم نیست که خواسته های شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد.

مهم ترین راز کائنات برای رسیدن به خواسته ها و آرزوها این است که با خواسته های خود ارتعاش داشته باشید تا با اهداف خود ارتعاش نداشته باشید، هرگز نتوانید به آنها دست یابید.

آیا اگر رمز و راز کائنات را بدانیم می توانیم به همه خواسته هایمان برسیم ؟

یکی از سوالاتی که خیلی ها در این زمینه از من می پرسند این است که اگر راز هستی را بدانیم آیا می توانیم به تمام خواسته ها و اهدافمان برسیم یا خیر؟

چه زمانی به خواسته هایم می رسم؟

قبلاً گفتم با راز هستی می توانید به بزرگترین آرزوها برسید، اما هیچکس نمی داند چه زمانی به خواسته ها برسد، زیرا برای جهان چیزی به نام زمان وجود ندارد، همه با انرژی و ارتعاشاتی که ذهن شما دارد. به کائنات می فرستد، بستگی دارد، هر چه ارتعاشی که به کیهان ارسال می کنید قوی تر باشد، سریعتر به رویاهای خود خواهید رسید.

اگر بدانید که تنها با چند قدم ساده می توانید به بهترین موفقیت مالی دست یابید، شغل مورد نظر خود را بدست آورید، پیشرفت در زندگی، روابط عالی، زندگی آرام و به طور کلی تمام اهداف و اهداف خود را به دست آورید، بسیار هیجان زده خواهید شد.

باور داشته باشید که رسیدن به خواسته ها و اهداف با ابزار فیزیکی امکان پذیر نیست، تا زمانی که درخواست هدف خود را به درستی به کائنات ارسال نکنید و در مدار آن قرار نگیرید، هرگز موفق نخواهید شد.

بسیاری از مردم رسیدن به هدف خود را غیرممکن می دانند زیرا معتقدند رسیدن به رویاها تنها از طریق ابزارهای فیزیکی امکان پذیر است، اگر ذهن و ذهن شما انرژی و ارتعاش خواسته های شما را به کائنات نفرستد، کائنات پاسخی نخواهد داد.

کل جهان یا کیهان متشکل از انرژی است و ذهن ما انرژی را به کیهان می فرستد، انرژی ای که ذهن به جهان می فرستد ارتعاش یا فرکانس نام دارد که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم. بر اساس این قانون انرژی های یکسان توسط یکدیگر جذب می شوند.

اگر کاملاً درک می کنید که ذهن ما انرژی را به کائنات می فرستد و خود کیهان از انرژی تشکیل شده است، به شما قول می دهم که به تمام خواسته ها و اهداف خود خواهید رسید.

ذهن شما همیشه انرژی و ارتعاشات را به کائنات می فرستد و وظیفه کائنات دریافت انرژی و پاسخ به آن است. برای رسیدن به خواسته ها و اهداف خود باید ذهن و افکار خود را کنترل کنید.

در کل افکار به دو دسته تقسیم می شود:

  1. افکار منفی که باعث ارسال انرژی منفی به کائنات می شود.
  2. افکار مثبت که باعث ارسال انرژی و فرکانس مثبت به کائنات می شود.

اگر از وضعیت مالی فعلی خود راضی نیستید و فقط به این فکر کنید که چرا وضعیت مالی من اینگونه است و تغییری نمی کند، انرژی منفی به کائنات می فرستید و آن را دریافت می کنید، کائنات چیزهای ناخواسته بیشتری را وارد زندگی شما می کند.

ممکن است روزی حالت بد و عصبی داشته باشید، این روزها مشکلات بیشتری داشته باشید یا در طول روز احساسات خوبی داشته باشید، در همان روز اتفاقات خوبی برایتان بیفتد.

در مجموع، یکی از رازهای جهان این است که جهان ارتعاشی که از ذهن شما دریافت می کنند، پس از مدتی پاسخ را برای شما ارسال می کند.

برای درک اینکه ذهن شما در حال ارسال ارتعاشات و انرژی منفی یا مثبت به کائنات است، باید به احساسات خود توجه کنید، باید ببینید که آیا احساس بدی دارید یا نه.

اگر احساس بدی دارید نشانه آن است که ارتعاشی که به کائنات می فرستید در جهت بی میلی شماست و اگر احساستان خوب باشد به این معنی است که ارتعاش مثبتی ارسال می کنید.

4.6/5 - (63 امتیاز)