تکنیک های قانون جذب چیست؟


تکنیک های قانون جذب

در این بخش شما را با تکنیک مهم و کاربردی درباره قانون جذب آشنا می کنیم . اگر خواسته و هدفی دارید با رعایت این تکنیک ها می توانید مسیر رسیدن به خواسته هایتان را کوتاه تر و نزدیک تر کنید .

یک لیست کامل از آرزوها و خواسته هایتان تهیه کنید

یکی از تکنیک بسیار مهم قانون جذب تهیه کردن یک لیست جامع و کامل از آرزو و خواسته هایتان است . خیلی از افراد نمی دانند که چه چیزی را می خواهند و اصلاً خواسته قلبی شان چیست .

در واقع این افراد نمی توانند پیامشان را درست به کائنات ارسال و در این صورت است که پاسخ درستی از کائنات دریافت نمی کند .

اگر نمی‌دانید که خواسته به آرزوهایتان چه چیزهایی هستند توصیه می کنند یک لیست جامع و کامل از تمام خواسته و اهدافی که دارید تهیه کنید . یک دفترچه و یا سررسید بردارید و تمام جزئیات خواسته تان را مو به مو یادداشت کنید .

شما باید تمام جزئیات خواسته و هدف تان را به طور واضح و دقیق بنویسید . نوشتن جزئیات خواسته و هدف باعث فرستادن ارتعاش و فرکانس به کائنات و جهان هستی می شود .

شما می توانید طرح خواسته و هدفی که دارید با تمام مشخصات کامل درون دفتر و سررسید خواسته‌های خود مشخص کنید .

اگر یک ماشین می خواهید , جزئیات آن ماشین را کامل و مو به مو بنویسید به عنوان مثال رنگ ماشین مورد نظرتان , مدل ماشین , اسم ماشین , پلاک و…

خلاص شدن از باورهای محدودکننده و منفی

یکی از مواردی که باعث می شود خیلی از افراد به آن خواسته و هدف که دارند نرسند این است که منفی نگر هستند .

شما باید خودتان را انرژی و ارتعاش های منفی که مانع رسیدن شما به خواسته هایتان می شود خلاص کنید .

باید اختیار ذهنتان را در دست بگیرید و کاری کنید که از افکار منفی رهایی پیدا کنید . منفی بافی و انرژی های منفی مانع رسیدن شما به خواسته به اهدافتان می شود .

برای این کار می توانید از افراد منفی فاصله بگیرید . کسی که می گوید نمی شود و تو نمی توانی باعث ایجاد انرژی منفی در شما می شود . پس بهتر است برای این کار هر چیزی که شما را منفی میکند دور شوید .

دوری از باورهای محدود کننده

یکی دیگر تکنیک قانون جذب در جهت اینکه به تمام خواسته هایتان برسید این است که باید باورهای محدود کننده خود را درست کنید .

باور چیست ؟

هرگاه یک فکری هزاران بار یا میلیون‌ها بار تکرار شود باعث ایجاد باور در شما می شود ذهنتان آن را باور می‌کند . شما باید باورهای محدود کننده خود را شناسایی کنید و باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه کنید .

یکسری از باورها و اعتقادات هر فرد مانع رسیدن آن به خواسته و آرزوهایش می شود , به عنوان مثال یکی از باورهای نادرست در جهت موفقیت و رسیدن به ثروت این است که” برای رسیدن به پول و ثروت باید کار فیزیکی انجام دهیم ” این یکی از باورهای بسیار محدود کننده خیلی از افراد است که مانع رسیدن به ثروت و پول میشود .

شما باید باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه خود کنید , اگر این باور را که ” دنیا پر از فراوانی و ثروت است و من روز به روز پولدار تر میشوم” جایگزین باور قبلی کنید , کائنات موقعیت ها و شرایطی پولساز را به ساده ترین شکل ممکن درون زندگیتان ایجاد می‌کنند .

پیدا کردن مسیر روشن در زندگی

درون زندگیتان بعضی موارد هستند که مانع فرستادن انرژی و ارتعاش مثبت به کائنات می شود . بعضی از اشیا در پیرامون انسان دارای انرژی منفی می باشد و این انرژی منفی بر روی انرژی افراد تاثیر می گذارد .

هر چیزی که باعث استرس و اختلال و در نهایت فرستادن ارتعاش منفی به کائنات می شود را از زندگی خود دور کنید تا مسیر روشن درون زندگیتان نمایان شود .

روزنامه های قدیمی و بی مصرف , کتاب های دردناک , فیلم های ماهواره ای , اخبار ها و رویدادها و… را از زندگیتان حذف کنید .

اینها نمونه‌هایی هستند که تأثیرات به شدت زیادی در جهت نرسیدن به خواسته تان می شود و راه اصلی را از شما دور می کند .

رسیدن به آرزوها با باور و یقین

باور کنید که با قانون جذب می توانید به تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید. شاید فکر کنید که چگونه ؟ جواب این سوال را کسی نمی داند و اصلا نباید به دنبال جواب این سوال بروید .

برای آنکه به خواسته و هدف که دارید برسید باید قانون جذب را کامل یاد بگیرید و در آن زندگی تان پیاده کنید .

باید شیوه درخواست از کائنات را بدانید تا بتوانید درخواست درست در جهت خواسته و هدف خود به کائنات ارسال کنید.

رفت و آمد با همفکران

با افرادی که با شما همفکر و هم عقیده هستند رفت و آمد کنید . یک حلقه دوستی با این افراد ایجاد کنید . با افرادی که با شما از اهداف مشترک و یکسانی دارند همکلام شوید .

خیلی از افراد هستند که قانون جذب را باور دارد , سعی کنید به این افراد نزدیک شوید و رابطه برقرار کنید . این افراد قطعاً تاثیر به شدت زیادی بر روی شما خواهند گذاشت .

محیط و فضا را آماده کنید

خود را برای رسیدن به خواسته به هدفی که دارید آماده کنید . اگر قانون جذب را بدانید و اصول را کامل در جهت خواسته و اهدافتان پیاده سازی کنید , خیلی زود به آن چیزی که می خواهید می رسید .

 تصویر سازی ذهنی کنید

تصویر سازی ذهنی و یا تجسم کردن یکی از تکنیکهای بسیار قوی در جهت رسیدن به خواسته ها و اهداف می باشد .شما تا هدف خواسته تان را درون ذهنتان نیاورید به آن نمی رسید .

تجسم کردن باعث می شود که شما ارتعاش نسبتاً قوی به آن خواسته و هدف که دارید ارسال کنید . خواسته و هدفی را که دارید با مشخصات کامل و دقیق تجسم کنید .

وقتی چیزی را تجسم می کنید و درون ذهنتان می آورید در حال فرستادن یک ارتعاش به شدت قوی به کائنات هستید که من آن چیز را می خواهم و هر چه تجسم کردن شما قوی تر و دقیق تر باشد پاسخ آن را از کائنات زودتر دریافت خواهید کرد .

به عنوان مثال :

اگر میخواهید به ماشین رویایی خود برسید فکر کنید که در ماشین خود را باز میکنید بر روی صندلی های چرم آن دست میکشید .

بوی نویی را احساس می کنید . وارد ماشین می شوید و شیشه را پایین می کشید . ماشین تان را روشن میکنید و به بیرون می روید و…

شما می‌توانید این تجسم را هی ادامه دهید و ارتعاش آن را به کائنات بفرستید . وقتی خواسته تان را تجسم می کنید باید احساس خوبی در شما ایجاد شود همین احساس خوب است که شما را به آن خواسته به هدفی که دارید می‌رساند .

یکی از مهمترین تکنیک های مهم قانون جذب این است که تمرین کنید . تمرین کردن را هرگز فراموش نکنید و روزانه زمانی را برای تمرین کردن اختصاص دهید .

تمرین زیادی در قانون جذب وجود دارد  اگر میخواهید به قدرتمندترین تمارین قانون جذب دست پیدا کنید و اصول و چگونه انجام تمارین را یاد بگیرید پیشنهاد می کنم فقط یک بار از دوره جامع قانون جذب پیشرفته استفاده کنید.

۴.۶/۵ - (۱۰ امتیاز)

تکنیک های قانون جذب چیست؟|سایت رسمی محمد جانبلاغی  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  تکنیک های قانون جذب چیست؟|سایت رسمی محمد جانبلاغی


چطور از زندگی لذت ببریم؟

هدف از زندگی چیست ؟

همدیگر را پیر نکنیم …

رمزهای تاثیرگذاری بر دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت