رازهای کائنات خداوند چیست یا چه کسانی هستند؟

کائنات خدا به قدری وسیع است که بسیار فراتر از درک ما هستند و درک آنچه خدا آفریده برای ما بسیار بسیار دشوار است. اگر می دانید جهان خدا چقدر بزرگ است، شاید به جرات بتوانم بگویم که پرستش چنین خدایی کمترین کاری است که ما انسان ها می توانیم انجام دهیم.

جهان به همه موجودات زنده و غیر زنده اطراف ما اطلاق می شود. در قسمت های دیگر سایت در مورد کل هستی صحبت کردیم اما در این قسمت می خواهیم به نکات بسیار کوچکی اشاره کنیم که کیهان ها چیست و کائنات چگونه ما را به اهدافمان میرسانند؟

برای استفاده حداکثری از قانون جذب، باید بدانید که کیهان (کائنات) چگونه کار می کند.

کائنات چیست؟

هر چیزی که در عالم آسمان و زمین وجود دارد را کیهان می گویند، تمام انرژی های موجود در عالم را کائنات می گویند.

همه مردم، گیاهان، حیوانات، ستارگان، ماه، خورشید، کهکشان ها، آسمان و … بخشی از جهان هستی هستند.

کائنات این قدرت را دارد که ما را به تمام اهداف و خواسته هایمان برساند، یعنی با قدرت هستی می توانیم به همه چیز در این دنیا برسیم.

به طور کلی، جهان به هر آنچه در جهان هستی وجود دارد، یا به عبارت دیگر، به مجموعه قوانین الهی حاکم بر جهان اطلاق می شود.

و کائنات این قدرت را دارند که ما را به هر آرزو و هدفی برسانند، اما چرا بسیاری از مردم به هدف و رویایی که دارند نمی رسند؟ مشکل کجاست

کائنات چگونه ما را به خواسته هایمان میرسانند؟

بسیاری از مردم می دانند که با قانون جذب می توانند به خواسته ها و اهداف خود برسند، اما چرا که نه؟

من سالها با قانون جذب آشنایی کامل داشتم اما با اصول کلی قانون جذب و کمک از کائنات آشنا نبودم و هر کاری کردم نمی دانستم چگونه به خواسته ها و اهدافم برسم.

می توان گفت تکنیک رسیدن به اهداف و خواسته هایم را پیدا کردم و با کمک تکنیک ها و تمرین هایی که انجام دادم توانستم به بسیاری از خواسته هایم برسم.

همان طور که من توانستم مطمئنا شما نیز می‌توانید و این مطلب می‌تواند تحول عظیمی در زندگی شما ایجاد کند.

قانون کائنات چیست ؟

قانون جذب کائنات یعنی قوانینی که به وسیله آنها می توانیم به هر خواسته و هدفی دست یابیم، و کائنات این قدرت را دارند که ما را به تمام خواسته ها و آرزوهایمان سوق دهند.

دوستان عزیز مطمئن باشید با چند قدم ساده می توانید به تمام خواسته های خود مانند استقلال مالی، شغل مورد نظر، رابطه عالی و پایدار، رسیدن به نیمه گمشده، ازدواج عالی، ماشین دلخواه، بهترین خانه و هر چیز دیگری دست یابید.

اگر اعتماد به نفس و اعتماد به کائنات داشته باشید به 100% تمام آرزوهای دست نیافتنی خود خواهید رسید.

باور کنید که با قانون جذب می توانید به تمام خواسته های خود برسید، زیرا هرگز به هدف و خواسته های خود نرسیده اید، اهداف خود را از راه درست به سوی کائنات جستجو نکرده اید و ارتعاش مناسبی را برای رسیدن به خواسته های خود ارسال نکرده اید.

اولین قدم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان این است که درخواست خود را به درستی به کائنات بفرستید.

اگر درخواست خود را مستقیماً به کائنات بفرستید می توانید به بزرگترین اهداف خود برسید. اگر می خواهید زندگی خود را تغییر دهید، نشانه هایی وارد زندگی شما می شود، اما بسیاری از افراد این نشانه ها را جدی نمی گیرند و فقط آنها را نادیده می گیرند.

بدان که آنچه می خوانی برای تو نشانه و راه است. تصادفی نیست که با این سایت آشنا شدید.

رسیدن به تمام اهداف و خواسته ها کار بسیار ساده ای است. هیچ چیز در این کائنات شانسی نیست و اگر وارد مدار خواسته های خود شوید به تدریج به این اهداف بزرگ خواهید رسید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قوانین جهان را بشناسید و به آن عمل کنید تا خواسته های شما در زندگی شما ظاهر شود.

3 مرحله اصلی در جهت رسیدن به آرزوها

  1. در خواست
  2. باور
  3. دریافت

اولین قدم برای رسیدن به رویاهایتان این است که از کائنات بپرسید، باید درخواست خود را به درستی به کائنات ارسال کنید. اگر درخواستی که به کائنات می فرستید مبهم و ناشناخته باشد، به هدف خود نخواهید رسید.

برای ارسال درخواست خود به کائنات باید یک سری اصول و تمرینات را انجام دهید. اگر اصول پرسیدن از کیهان را بدانید، مطمئن باشید که در کوتاه ترین زمان به اهداف خود خواهید رسید.

مراحل درخواست از کائنات خداوند :

برای اینکه بتوانید بهترین درخواست را برای اهدافتان به کائنات بفرستید، باید ذهنتان را بسازید، باید زمان بگذارید و برای ذهنتان برنامه ریزی کنید. و درخواستی که به جهان می فرستید می تواند در دو جهت باشد:

  • فرستادن ارتعاش در جهت خواسته‌هایتان
  • فرستادن ارتعاش در جهت ناخواسته‌هایتان

ذهن هر لحظه ارتعاشاتی را به کائنات می فرستد. شما باید مطمئن شوید که ارتعاشی که به جهان هستی می فرستید در جهت اهداف و خواسته های شما باشد. شما باید مطمئن شوید که همیشه از ارتعاشی که ارسال می کنید آگاه هستید. باید ذهن خود را به ارسال ارتعاشات مثبت عادت دهید.

چگونه بفهمیم ارتعاشی که می فرستیم در جهت خواسته های ماست؟

یکی از سوالات متداول این است که «از کجا بفهمیم ارتعاشی که می فرستیم درست است؟» بهترین راه این است که ارتعاش خود را به درستی و طبق قانون به کیهان بفرستید و باید به احساس خود توجه کنید.

باید بفهمید که احساستان در لحظه خوب است یا بد.

اگر احساس خوبی دارید نشانه آن است که ارتعاشی که به کائنات می فرستید در جهت خواسته ها و اهداف شماست که بسیار خوب است اما اگر احساس بدی دارید نشانه این است که ارتعاش منفی می فرستید.

آیا تا به حال توجه کرده اید که اگر یک روز عصبانی شوید، مشکلات و چیزهای بیشتری وارد زندگی شما می شود که نمی خواهید، دقیقاً همان چیزی که نمی خواهید در طول روز برای شما اتفاق می افتد یا برعکس اگر یک روز احساس خوبی دارید؟ بهترین اتفاقات ممکن در زندگی شما رخ خواهد داد.

این یک مثال بسیار ساده از ارسال ارتعاش به کائنات است، پس توصیه می کنم برای رسیدن به خواسته ها و اهدافی که می خواهید، ارتعاش شما همیشه مثبت باشد.

برای خوب نگهداشتن احساستان تمارین زیادی وجود دارد که ما در محصول قانون جذب پیشرفته یکسری از بهترین تمارین ممکن در قانون جذب را برایتان قرار داده‌ایم که میتوانید هم اکنون دریافت کنید.

از طریق قانون جذب و قانون کائنات، می توانید آینده خود را پیش بینی کنید

در این صورت شکی نیست که قانون جذب واقعاً یک قانون است و انکار آن به ضرر خود شماست.

چه بخواهید چه نخواهید، اتفاقاتی که در اطراف شما رخ می دهد بر اساس افکار شما و سپس در مسیر شما به عنوان یک بدن است.

اگر با این موافق نیستید، می توانید امتحان کنید. مثلا یک روز بیا و مدام به خودت بگو امروز بی قرارم، امروز اصلا روز خوبی نیست، چه روزی است، حالم بد می شود، سرم درد می کند.

وقتی این کلمات را بارها و بارها تکرار می کنید، مطمئناً اتفاقی می افتد که نمی خواهید و دقیقاً همان سردرد و حالت تهوع را خواهید داشت و این روز بدترین روز زندگی شما خواهد بود.

اما اگر به این قانون شک ندارید، می توانید آینده خود را پیش بینی کنید و خود را زمانی ببینید که به تمام اهداف خود رسیده اید و آنقدر این کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که واقعاً به اهداف خود رسیده اید.

هر چه بیشتر روی یک فکر تمرکز کنید، جهان قدرتمندتر می شود و تسلط بر این هدف، چه منفی و چه مثبت، آسان تر می شود.

کائنات خداوند خوب و بد نمی شناسد

کائنات در حال آماده کردن چیزی است که شما به آن اعتقاد دارید. کائنات به آنچه شما می گویید و آنچه در گفتگوهای درونی خود صحبت می کنید باور دارد.

بنابراین آنچه در باورهای شما نفوذ می کند شما را برای آن آماده می کند و بی دلیل نیست که بگوییم شما توسط کائنات آینده را پیش بینی می کنید.

کائنات, اسامی کائنات, دعای تسخیر کائنات, دستور به کائنات, چگونه از کائنات کمک بخواهیم, مادر کائنات, سوال از کائنات, دفترچه کائنات, کائنات چه کسانی هستند, زبان کائنات, تسخیر کائنات, نشانه های کائنات, دیدن نشانه ها, کائنات و ازدواج, شهود و نشانه ها, همزمانی ها و نشانه های کائنات, دعای جذب کائنات, تاثیر دعا بر کائنات, طریقه انرژی گرفتن از کائنات, زبان کائنات, کائنات و خدا, عکس کائنات, نام کائنات, کائنات چه کسانی هستند, راز کائنات چیست؟, قوانين مهم کائنات, کائنات چیست؟, کائنات چیست ویکی پدیا

 

4.6/5 - (187 امتیاز)