قانون فرکانس چیست و هم فرکانس شدن با خواسته ها

امروز شما را با یکی از قوانین بسیار مهم و حساس این دنیا یعنی قانون فرکانس آشنا می کنم.

شاید فکر کنید ما در یک دنیا زندگی می کنیم. منظور من از این دنیا همان دنیایی است که شما با چشمان فیزیکی خود می بینید.

در صورتی که عرفا و دانشمندان مدت‌هاست از این موضوع آگاه بوده‌اند، ما در هزاران جهان زندگی می‌کنیم که فیزیکدانان کوانتومی آن‌ها را جهان فرکانسی می‌نامند.

دنیاهای فرکانس چیست؟

یعنی وقتی هر فردی یک سری ارتعاشات را از طریق افکار، رفتار و گفتار خود ساطع می کند، وارد دنیای فرکانسی می شود که همه چیز در آن دنیای فرکانس همان فرکانس آن شخص است.

یعنی اگر مثلا فرکانس شما روی 1200 باشد فقط افراد، موقعیت ها و حالت هایی را می بینید که در فرکانس 1200 هستند و هیچ حالت و موقعیت دیگری با افراد غیر از فرکانس خودتان ندارید.

با درک این قانون فرکانس، متوجه خواهید شد که اکنون با همه و هر چیزی که با آن ارتباط دارید هستید، با این افراد، با این شرایط و با این موقعیت ها در یک فرکانس هستید.

فردی که الان در بیمارستان است همین فرکانس را با بیمارستان و بیماری و هر آنچه در بیمارستان است دارد. فردی که همیشه بدهکار است و به قول امروزی این فرد در همان فرکانس کلاهبردار و بدهکار و خسارت است. آدمی که شغل خوب، همسر خوب، خانه خوب و موقعیت خوب دارد، آن فرد در فرکانس خانه خوب، همسر خوب و موقعیت خوب است.

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه افراد فرکانس خود را تعیین می کنند؟

افراد فراوانی خود را با افکار، گفتار و رفتار خود تعیین می کنند.

آدمی که در ذهنش به حیله و نیرنگ و دیوانه ها فکر می کند و در صحبت من می گوید مردم خیلی دیوانه اند، آن آدم در فراوانی دیوانه هاست.

مردی که فکر می کند زن خوب پیدا نمی شود و کمیاب است و همیشه از نبود یک زن خوب صحبت می کند، آن مرد هرگز با یک زن خوب نخواهد بود.

فردی که در ذهن خود نوشته است پول درآوردن سخت است، آن فرد هرگز در فرکانس کسب درآمد آسان نخواهد بود و در فرکانس افرادی که به راحتی پول در می آورند قرار نخواهد گرفت.

اگر می خواهی کسی را بشناسی ببین با کی نشسته است.

زیرا بر اساس قانون بسامد، فرد با دوستان و همراهانش هم فرکانس است.

کافی است ببینیم این فرد به چه کسانی نزدیک است و با چه کسانی ارتباطات زیادی دارد. اگر کسانی که الان با شما در ارتباط هستند وضعیت مالی خوبی ندارند، متاسفم که به شما بگویم در فرکانس ثروت نیستید.

اگر کسانی که اکنون به شما نزدیک هستند، رابطه خوبی با دیگری ندارند، این نشان می دهد که شما نیز با همدیگر مهم خود رابطه خوبی ندارید. اگر اطرافیان و عزیزانتان از سلامت جسمانی خوبی برخوردار نباشند، نشان می دهد که از سلامت جسمانی خوبی برخوردار نیستید.

اگر این افرادی که با آنها ارتباط زیادی دارید، علاقه ای به یادگیری و کسب علم ندارند، متأسفانه در بسامد علم و دانش نیستید.

ما هزاران جهان فرکانس داریم: دنیای علم، دنیای ثروت، دنیای بی مسئولیتی، دنیای سرگرمی، دنیای پیشرفت، دنیای سلامت و رفاه، دنیای علم و انگیزه.

جالب است به شما بگویم اسم این حقیقتی که گفتم شرعی است یعنی یک مو زیر درز این حقیقت نمی افتد.

نمی توانی کبوتری را در آسمان ببینی که با عقاب پرواز می کند. شما نمی توانید هیچ مورچه ای را ببینید که به ملخ عادت می کند، نمی توانید هیچ نهنگی را ببینید که فرکانس یکسانی با تمساح دارد، زیرا ویژگی های درونی و ذاتی هر موجودی او را در دنیایی با فرکانس خاصی قرار می دهد که فقط خودش می تواند.

فرکانس های خود را ببینید و فقط با آنها ارتباط برقرار کنید.

شاید این اتفاق برای شما تکان دهنده باشد، اما من به شما می گویم که شما با همسرتان در یک فرکانس هستید، با پدرتان در یک فرکانس هستید، با فرزندتان در یک فرکانس هستید، با شهر خود در یک فرکانس هستید.

شما با اقوام خود هستید، با همسایگان خود هستید، با مشتریان خود و با دوستان و طرفداران خود هستید و اگر آنها یا فرکانس شما تغییر کند، یعنی آن فرکانس یا بالا برود یا کاهش یابد، شما از هم جدا می شوید و این جدایی باعث می شود. نه به این معناست که دیگر همدیگر را نخواهید دید، نه.

این بدان معناست که شما نمی توانید به اندازه قبل این شخص را ببینید و با او ارتباط برقرار کنید.

قرآن کریم در سوره مبارکه نور این قانون تواتر را چه زیبا بیان کرده است:

الخبیثات للمعتاد و الخبیثون للمنکر و حسنه للمسلم و الخبیثون للمسئله

زنان شریر و ناپاک از جمله این مردان بد و ناپاک هستند! و مردان ناپاک نیز متعلق به زنان ناپاک هستند.

  • کبوترها با کبوترهای باز هم جنس با همجنس پرواز می کنند.
  • مولانا چه زیبا این قانون بسامد را در کتاب مثنوی بیان کرده است
  • ناریان ها ناریان ها را جذب می کنند، ناریان ها ناریان ها را می طلبند
  • خوب، خوب را جذب کند و اسمش را بگذارد حسنات و احسان
  • همه چیز در جهان چیزی گرم را جذب می کند، گرما و سرما را جذب می کند،
  • خودت را بالا ببر تا افرادی از موقعیت ها و شرایط بالا سر راهت بایستند و وارد زندگی ات شوند.

مولوی گفت چقدر زیبا بود

آنچه در دنیاست بیرون از تو نیست، از خودت بپرس چه میخواهی

هم فرکانس شدن با پول

برای همسان بودن با پول، باید افکاری در سر داشته باشد و به چیزهایی فکر کند که در جهت این باور باشد که در دنیا پول و ثروت به اندازه کافی وجود دارد و به راحتی می تواند پول زیادی با همان پول بدست آورد.به دست آوردن پول زمانی اتفاق می افتد که فرد باور داشته باشد در آینده ای نه چندان دور ثروتمند خواهد شد.

فراوانی جذب ثروت

فراوانی جذب ثروت در واقع بسامد افکار و عقایدی است که وقتی انسان به آنها فکر می کند نسبت به ثروتمند شدن احساس امیدواری و اشتیاق می کند و همچنین ناخودآگاه احساس ثروت و ثروتمند شدن می کند.

فراوانی جذب ثروت در واقع همین است. بسامد هر تفکری است که تأیید می کند که فرد می تواند به راحتی از جایی که هست به ثروت زیادی دست یابد.

نحوه ارسال فرکانس پول

برای ارسال ارتعاش پول باید افکاری بیندیشیم که اولاً در دنیا پول زیادی وجود دارد و دوم اینکه ما شایسته و استعداد لازم برای رسیدن به پول زیاد هستیم.

آ بدبینی یا حسادت به وجود می آید، یعنی ارتعاش بی پولی را می فرستد، اما وقتی فردی آگاهانه یا ناآگاهانه به چیزهایی فکر می کند که در او احساس مالکیت، ثروت، اشتیاق، خوش بینی و امید ایجاد می کند، به این معناست که او ارتعاش پول و ثروتمند شدن می فرستد.

مثلا فکر اینکه من می توانم افراد زیادی مثل خودم را پیدا کنم که ثروتمند شده اند به راحتی فرکانس پولدار شدن را می فرستد اما شک در اینکه استعداد و توانایی پولدار شدن را ندارم فرکانس فقر و بی پولی را می فرستد.

4.4/5 - (167 امتیاز)